Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emre

    veterán

    válasz wwenigma #148151 üzenetére

    Én is biztos vagyok benne, hogy tiltott mod-ot használt (nekem a célzott vak lövések voltak gyanúsak), és engem is nekiállhatsz basztatni akkor sem változtatom meg a véleményem, de nem ítélkezek felette. Elég nagy marhaság volt ilyen játékot megosztani. Volt régen a twiccsen is egy csóka aki warpack-al közvetített.

    Kérlek vedd észre hogy ezt te nem fogod tisztára mosni azzal hogy idejössz és köpsz kettőt, mert csak magadat járatod le. Ezt csak Jagada tudná tisztázni, de a visszavonulása fél beismerés. Már bocs, de ezt a felnőttek nem így intézik.

    A napokban vettem észre, hogy az asszony kocsija kicsit össze van firkálva. A gyerek egy szmájlit karcolt a motorháztetőre. Odahívtam, megkérdeztem hogy tudja-e ki volt, és csodák csodájára beismerte, nem fogta másra, nem sumákolt. Tudta hogy hibázott, de vállalta, pedig be volt szarva rendesen mikor rákérdeztem. Van benne tartás, szinte meghatódtam tőle.

    (#148157) Rideghváry

    A botok WN8-at használnak? :D

    [ Szerkesztve ]

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Új hozzászólás Aktív témák