Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jr1994

    addikt

    válasz Lanash #147999 üzenetére

    Az hogy prémium tankot is akarsz mellé eléggé leszűkíti a lehetőségeket, azért megpróbálok valami használhatót javasolni. A normál tankoknál a 10-es tankhoz vezetőket is figyelembe veszem.

    Obj 140 + T-54 mod 1: a 140 baromi jó tank, a mod 1 most kapott buffot amivel már papíron jó lesz (nekem nincs meg).
    Centurion AX + FV4202: az AX egy korrekt iparos 10-es med, mozgékonysága, ágyúja, toronypáncélja rendben van. Az FV az októberben érkező kb 86 ezredik buff után végre jó tank lesz, próbáltam tesztszerveren. Cromwell nagyon jó mikor sok sebző lövést kell leadni.
    BatChat + Revalorisé: a BC egy gyilkos tank, de 3000 csatával sem őt sem a Revot nem ajánlanám még neked, ezekhez a tankokhoz sok tapasztalat kell. Mellesleg a Rev most akciós a shopban, talán olcsóbb is mint szokott lenni és jár hozzá 30 nap prémium.

    A többi ágat ahol van 8-as prém med és kapható is, vagy a 10-es, vagy a prémium tank miatt nem tudom ajánlani. Ha nem ragaszkodsz a prémium tankhoz akkor az E50 és a Skoda ágat mondanám még.

    WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Új hozzászólás Aktív témák