Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz zodo #143727 üzenetére

    Nyugodtan sírj 1-1 csata miatt, én is szoktam berakni képeket epic hülye csapattársakról (bár néha azért tényleg fárasztó olvasni a sok sírást). Elhiszem hogy vannak rosszabb szériák amik akár pár napig is tarthatnak. De abban nem hiszek, hogy hetekig, többszáz csatán át szopat a rendszer és azért nem jön össze az 50% wr.
    De most is másokban keresed a hibát. Azt nézed hogy a 66 csatában amikor 2000 felett sebeztél voltak vereségek. Ahelyett hogy azt néznéd 66 csatában sebeztél 2000 felett és 123-ban alatta. Nem jönnek segíteni a csapattársak, ezt már megszokhattad volna ennyi játék után.

    Itt van az én előző 2 havi obj140 statom:

    Nekem 2260 az átlagsebzésem vele mégis 50% alatti a wr nekem is. Mégsem sírok miatta, mert tudom, hogy ebben a wr-ben vastagon benne vagyok. Nem játszottam jól én sem a 140-nel mostanában. Az 55 csatából legalább 10-et fel tudok idézni fejből amikor simán lehozhattam volna, de buta voltam és elment rajtam a csata. Ha azok megvannak máris bőven 50% felett lenne a wr.

    Nem azt írtam, hogy minden 2000 sebzés feletti csatát meg kéne nyerned, hanem hogy azzal ha 2000 felett sebzel akkor növeled a győzelmi esélyeid. Minél többet sebzel annál jobban növeled. Ha nagyon hülye társakat kapsz akkor 6-7 ezret kell sebezni ahhoz hogy lehozd.

    De ez jól látszik a te csatáidon is:
    2000 felett sebeztél 66 csatában, 38x győztél 28x nem győztél, ez 58% wr.
    2000 alatt sebeztél 123 csatában, 50x győztél 73x nem győztél, ez 41% wr.
    Ha pedig csak az 1000 sebzés alatti csatákat nézzük akkor: 46-ból 13x győztél 33x nem győztél, ez 28% wr.
    Vagyis tisztán látszik, hogy ha 1000 alatt sebzel akkor drasztikusan csökkented a győzelmi esélyeid, míg ha 2000 felett akkor bőven 50% felett nyered a csatáid, de nem annyival hogy az ellensúlyozza az 1000 alattiakat.

    Replay analyzerben egyébként azokhoz a csatákhoz nincsenek adatok amelyikekből hamar kiléptél, jóval a csata vége előtt. Jellemzően ezek a legrosszabb csaták amikor max 1-2 lövésed van és rögtön kilőnek aztán mész a következő csatába.

    Szóval továbbra is tartom, hogy lehet, hogy szopat néha a rendszer, de nem sebzel eleget az 50%-hoz jelenleg.
    IS-7-tel többet sebeztél és a wr-ed is jó volt vele. Szerintem kár volt eladnod, azt jobban ki tudtad használni, pedig a 140 sokkal jobb tank, mint az IS-7. A német heavy ágat pedig a legrosszabbkor hagytad abba, pont az E75 lenne az a tank amivel neked jól menne szerintem. :)

    Összegezve: Megértem ha frusztrált vagy, de azt nem hiszem, hogy a rendszer tehet róla, hogy "napok, hetek óta szinte alig van pluszos wr arányú napom."

Új hozzászólás Aktív témák