Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz jano_77 #133164 üzenetére

    így van, ezt támogatom én is.
    most pl. T30-al voltam, a végén kb. 5-en maradtunk t8-t9-esek, 2 t9-es td ellen. tudtam, meg gondolom a többi balfasz is, hol vannak. nekem volt kb. 200hp-m, egy lövéses voltam, a többi csapattársnak meg közel full élete (az ellen td-knek is minimális hp-juk volt). már 4200 dmg-nél jártam. írom a taktikot mit kéne csinálni, senki meg se mozdul, mondom menjetek már előre, még ha vki bekap két lövést a td-ktől, akkor is túléli, és meglátom őket és tudom őket lőni, de nem, meg se mozdulnak full hp-val, már beírtam egy kisebb regényt de meguntam, akkor mondom megyek én, majd lesz vmi. nyilván egyből kilőttek, de felvillantak a td-k és nyertünk is. de ezt nem tudták volna maguktól? meg se mozdult senki hiába mondtam mit kéne csinálni. nyilván magasan én sebeztem a legtöbbet, xp-m is nekem lett a legtöbb.
    na ezért is kéne vmi wn8 vagy akármi alapján szűrni....akkor nemcsak a kövi t10 tankért lépnék be csatázni, hanem mert értelme is lenne....

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák