Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz LK #42698 üzenetére

    Nincs. Nem is lesz. Abszolút fölösleges, semmitmondó hajó, semmit sem tett hozzá a játékhoz, inkább kiölt belőle nem kevés funt. Dmg farmon kívül semmire se jó.
    Vannak ilyenek, sokakat egyszerűen lenyűgöznek, mert sokat lehet sebezni velük viszonylag kevés energia befektetésével, és az megadja azt az egyébként fals élményt, hogy fúdejóvagyok.
    Az első pár év játék után nekem ez nem elég. Már tudom, hogy fúdejóvagyok, nem szükséges több önigazolás. Ami szükséges, azt átlagos vagy gyenge hajókkal szeretem megcsinálni, mert azok adják meg azt az élményt, hogy hmmm, ha ezzel carryzni tudtam, csak tudok már valamit. :D

    Olyan hajó, aminek minimális aggyal játszva a kockázata kb nulla (HIV, Conq, Smolensk, Wooster, Bourgogne, Stalin), míg a dmg output szürreálisan magas, nekem semmit sem nyújt.
    És azt se felejtsük el, hogy egy ilyen hajótól 150-200k nem egy nagy teljesítmény, egyszerűen annyi, hogy a meccs tovább tartott 15 percnél.

    A kisebbség sajnos én vagyok, összesen két hajó volt a közelmúltban, ami nekem is tetszik, és az egyik a másik buffolt változata (Azuma-Yoshino).
    Egy jó nagycirka design, ha oldalt mutatsz, dev strike, ha szarul pozicionálsz, dev strike, ha rosszul célzol, a lassú töltés miatt nem lesz sebzésed, az AP-d jól kell időzítened, mert nincs retard boostered, sem BB-ket messziről citadellázó AP pened, stb
    És mostanában az Azumát játszom többet... ez mutatja, mit keresek én a játékban :D
    High risk, high fun.

Új hozzászólás Aktív témák