Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Trucker39

    tag

    válasz sith7 #34126 üzenetére

    Jelenleg nagyon rossz véleménnyel vagyok a hordozók átalakításával kapcsolatosan. Mint egy ... elnézést a szóhasználatért, fatengelyes World of Warplanes lenne. Dögunalom, míg az egyetlen raj elér a célig, a raj irányítása meg félelmetesen ... nem is tudom, bugyuta. Egérrel repülőt irányítani, szerintem nagyon rossz ötlet volt. Bizonyára lehet szokni majd idővel, de most olyan érzés, mintha bokszkesztyűvel akarnék cérnát tűbe fűzni. Precizitásnak még a halvány jele sem merül fel. Ráadásul, le is van lassítva a teszt. Minden csata után ki kell termelni a.. valamilyen költségeket. Lényeg, nem lehet vele újra menni egy darabig. Mind a három rajt próbáltam, nagyon gagyinak tűnnek számomra. Van vadász fedezet is, de csak a saját hordozóra kérhető. Úgy működik, mint eddig a Def AA. A hordozó nem irányítható manuálisan, vagy én nem találtam meg rá a lehetőséget. Csak térképen, egérrel. Nincs jelenleg még sebesség távíró sem, csak egy sebességgel cammog. Könnyű préda a támadásoknak. Mi tetszik benne eddig? Semmi az ég egy adta világon, semmi. Ha repülni akarnék, World of Warplanes, persze sokkal jobb hasonló játékok vannak. Ha a hordozó így marad, nem hogy többen, de szerintem még kevesebben fognak vele játszani. Azok biztosan nem, akik eddig szivesen hordozóztak és még értettek is valamit hozzá.

    Ha egy szóval kellene jellemeznem... Gagyi. Sajnos.

Új hozzászólás Aktív témák