Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz Razermazer #14896 üzenetére

    Hát csak mindenki áradozik a Bismarckról hogy jaj de szuper, meg secondary build és blabla, de nem izgat a secondary, amíg annyi gyepálást nem bír ki, mint a Gnei... közelbe nem jutok ahhoz, hogy számítson lol..
    Gnei fürge, igazi yolo, annál pontosabb, minél közelebb vagy, vannak torpedói, gyakorlatilag mégy és mégy és mégy az ellenfél felé, és ölöd sorban a BB-ket... ezt a Bismarck addig tudja nálam, hogy elindulsz a BB-k felé, és.. öö.. 5 perc múlva halott vagy. Olyan mocsok felépítménye van, hogy szemből sem pattint semmit, mert nincs már az az ökör, aki ne a gigantikus felépítményt lőné.. :D
    Hát lövök 7km-re egy salvot, két overpen, a többi meg előtte és mögötte csobban.. kösz nem.

    Desmo pedig gonosz velem, játszatja magát, és elkezdtem bátrabb lenni abban is, most mentem egy 8k-s kört. Nem jó dolog ez, sokkal óvatosabbnak kell lennem, ha T10 BB-k vannak az ellennél.
    Montana bosszúja a sírból.. szinte csak attól haltam ma.. minden szögben olyat ad, hogy lol.. mikor nekem megvolt, pattogott mindenről.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák