Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz MPowerPH #47106 üzenetére

    Az a fura, hogy nekem a tündivel is ugyan az volt mint anno előbb a muszával, majd a yamival, még korábban a misszuval.
    meg a végén már a szuperpontos yosival...
    amikor kivettem őket, olyan köröket mentem, hogy szívem szerint recsiztem volna örömömben.
    a musza az konkrétan egyik napról a másikra lett olyan szar, hogy ott lett gyanús a wg manipuláció. kizárt dolog, hogy az egyik nap nem bírsz 150k alatt sebezni 2000+ effed van, 24km-re montana oldalába 7 citát lőttem, maradt valami 1k hp-ja.
    következő nap login, és vért hugyoztam, hogy 50k fölé húzzam a sebzést, mert minden mellé, ami nem mellé az közel. esetleg overpen.
    a misszut fel sem hozom, mert a 600 méterről a nekem párhuzamosan álló strandolós zao-ra lőttem valami 4-5k között. 9 skulóból 5 talált. az rámfordult, és hátulról 7-9k-kat lőtt.
    aztán jött a yami. annak már kellett 2-3 nap mire eljutott a musza szintjére.
    oké, kivettem a tündit.
    itt áradoztam róla, hogy mekkora op szar, 200k+ sebzések, 2000+ eff.
    olyan 15-20 körig... meg 65%os wr.
    azt is elvágták, most van valami 45%os wr-em, meg 1200eff, meg valami röhej sebzés.

    és akkor legyen kedved játszani.
    hát, én kitartó gyerek vagyok, de amikor 2db 406os HE a 2k hp-s dd-be konkrétan 0-t sebez, akkor azért elmegy az ember kedve.
    utolsó köröm a kron-nal volt, 40k dmg-ig jutottam, mert 7-8km-re oldallal úszkáló azumába képtelen voltam sebezni egy normálisat, ellenben az meg 7-12k-t lőtt he-vel.
    van nekem ennél jobb dolgom is.

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Új hozzászólás Aktív témák