Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • capulet75

    addikt

    válasz LK #38009 üzenetére

    De hiszen pont ezt mutatja a stat, ami nem csak a WR és a PR meg az AVDMG. Minden benne van. Nézd meg au én statomat, és nézd mellé mondjuk a rókáét aki itt talán a legjobb player, mondjuk csirkét leszámítva ( csirke, róka, hahaha) . Papíron fényévekkel jobb játékos nálam. WR 57.2 / 63.7 - PR 1530 / 2019 ( idei PRja van ) AVDMG 54k / 84k. Csakhogy itt jön képbe az hogy sokan csak ezt nézik aztán jaj, megy a rinya hogy statpadder meg fennhordja az orrát. Pedig van 87593 másik érték amiből kiolvasható hogy én pl relatíve sokat játszonm LT-ben mert szeretem azt is, tök poén a t5-6 is, és nem fogok folyamat BB-ben ülni, egy T5 cirka meg nem nagyon tud huzamosan 60+os köröket menni. Arról nem is beszélva amikor kibaxnak egy salvoból. De nézzük a többi értéket: Hit Ratio 30.8 - 32.1 itt már látszik hogy nem találja el szignifikánsan többször mint én, de ugye a Myoko nem Yamato. A torpedóhit nálam a jobb 8 vs 5.6% pedig határozottan középszar DDsnek tartom magam. MaxKill az 7 - 7 topdmg 286 vs 301, lelőtt gép 52 vs 55. Tier X-ben mindösszesen 1% a WR difi, persze meglátszik a sok DD-s bénázásom, amit róka elvtárs nem ott csinál.
    .

    Szóval a stat nagyon is fontos ha nem ragadsz le az első 5 sornál, gyakorlatilag minden le van benne írva.

    Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

Új hozzászólás Aktív témák