Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz Vassili_Zait #40723 üzenetére

    Mert gondolom te az összes dolognak amit használtál eddig elolvastad a szerződési feltételeit, mindennel elégedett voltál es soha nem panaszkodtál semmivel kapcsolatban.... Az ilyen okos hozzászólásaidat inkább mellőzd és ha segíteni akarsz akkor segíts, ha meg nem akkor nem muszáj kötekedni. De azt hiszem teljesen jogos a felháborodásom mivel egy olyan rendszert adott ki a kezéből a MS amit nem szabadna nekik kiadni ha talpon akarnak maradni a konkurenciával szemben. Az oké hogy a fejlesztőknek van de annyira beharangozták hogy számítottak rá hogy nem csak az fogja letölteni aki fejleszt rá hanem kb mindenki akinek WP telója van és egy kicsit szeret a kütyükkel foglalkozni.
    Egyébként csináltam HR-t is egyszer, már vagy 4-szer feltöltöttem és lemerítettem és egy szánalom az üzemidő. Meg amúgy is olyan alap dolgokkal kell pepecselni a 8.1-nél ami a 8-nál sima ügy volt hogy az már vicc. Mindegy is ha lesz időm meg türelmem vissza teszem a 8-at az legalább még a felhasználóbarát WP volt. Gratulálok a MS-nek hogy közel Android szintűre süllyedt a WP. Nagyon haragszom rájuk.

Új hozzászólás Aktív témák