Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márk

    senior tag

    Olvasva itt pár fórumhozzászólást, azért a legtöbben egész olcsón megúszták a KB4056892 számú Windows frissítés telepítését.

    Nálam 2 gépre ment fel a Windows Update által, a saját gépemen (Ryzen 5 1600 alapú) nem okozott semmiféle problémát.

    A dolgozós gépen (Dell Optiplex 740: Athlon 64 X2 Dual Core (AM2) 6100+, nForce 430 chipsetes alaplap) a telepítés utáni újraindítás követően a Windows nem volt hajlandó bootolni (nagy Windows logó kint van a monitoron, de a töltést jelző kör animáció nem jelent meg).

    Sebaj, úgy hagytam a gépet egy órát, had gondolkodjon, de mivel nem jutott előrébb egy centit sem, kikapcsoltam. Bekapcsolás után ugyanaz a helyzet, Windows logó van, töltést jelző kör animáció nincs.
    2. bekapcsolás után a Windows már érezte hogy gebasz van, elindította az automatikus helyreállítást, és sikeresen visszaállította a gépet a frissítés telepítése előtti helyzetbe, sikeres volt a betöltés.

    Kínomban most egyelőre a Windows Update-nál letiltottam a frissítések keresését és telepítését 35 napra, hátha elég lesz ez az idő a Microsoftnak, hogy kiadjon rá egy javítást, mert nem csak én vagyok egyedül ezzel a problémával. [link]

    Más is járt esetleg hasonlóan?

    2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

Új hozzászólás Aktív témák