Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilvásbukta

    tag

    válasz svgyula #63026 üzenetére

    Nyilván néztem én is feladatkezelőben, és kikapcsolgattam a szolgáltatások nagy részét, amiket feleslegesnek tartok, induló programok listáját is megritkítottam. Az előre telepített szirszar programok egy részét töröltem, a maradékot meg próbáltam kikapcsolni. Szóval eléggé minimumon fut a rendszer jelenleg. Vírusírtót meg nem használok évek óta, jól megvagyok nélküle. A defendert is kikapcsoltam, úgyse véd meg semmitől, csak az erőforrást zabálja feleslegesen. Bár nevetségesnek tartom, hogy ezt hagyományos módon már nem lehet megtenni. Rengeteget sikerült javítani ezekkel a dolgokkal a mhz ingadozáson, de még mindig nem olyan, mint 7-en. Lehet, hogy lehetetlent akarok?! :D

    Amúgy ezt az FBI-os dolgot meg kicsit túlzásnak tartom, de lehet én vagyok naív :D azt viszont elhiszem, hogy a Microsoft felé megy az adatközvetítés. Korábban linkeltem egy oldalra, ott van egy jó kis leírás, miket lehet ebből tiltani, de nyilván marad még olyan, amihez nem ad hozzáférést a rendszer. Ez ellen nincs mit tenni sajnos.

    Viszont a VGA hőfok gondját már tényleg nem értem. Kicsit visszaváltottam 7-re (halleluja, hogy nem formáztam azt a vinyót anno :D), és tényleg sokkal hidegebb így...

    Egyre inkább érik bennem az, hogy az SSD-re is inkább 7-et teszek fel, és egyelőre hagyom a 10-et.

Új hozzászólás Aktív témák