Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peace

    nagyúr

    Sziasztok!

    Nem tudom mi a pontos magyar kifejezés rá, "audio stuttering" a problémám. Win 10 Pro 64 bit, konfigom az adatlapomon. Szokott lenni, de mondjuk így hetente 1 darab film közben egy fél másodperces. Tegnap reggel még tökéletes volt a gép, de mire délután bekapcsoltam, teljesen széthullott. Youtube alatt, VLC és MPHC alatt kegyetlen audio beakadás, akadozás. Alapjáraton is, de mikor új lapokat nyitok meg, akkor totálisan bekavar youtube-ba. Kipróbáltam Chrome-al és Firefox-al is, mindenhol jelentkezik ez a történet.

    Itt Realtek problémára gyanakodnak, de akkor eddig miért volt minden rendben? Semmi változás nem történt, se driver telepítés, se win frissítés, semmi. :F
    Egy kedves barátomnál is voltam két hete, ott NVIDIA driver frissítés és Gefore Experience software telepítést eszközöltem, majd jelezte miután eljöttem, hogy nála is ugyanilyen gondok jöttek elő (youtube, film, játék....) :( Akkor is keresgéltem megoldást, de nem lett eredmény. Teljes NVIDIA lepucolás és csak a driver felrakása. Nem oldotta meg. Valami ötlet? A fentebb linkelt cikkben írják, hogy a tiszta telepítés sem oldotta meg náluk. :(((

Új hozzászólás Aktív témák