Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nicu71

    addikt

    válasz Steady74 #22087 üzenetére

    Az én álláspontom az egészen röviden,hogy én imádom a win8-at,már amikor kitudódott hogy milyen,lesz,már akkor tudtam hogy ez nekem KELL.Sokkal jobban szeretem mint a 7-et,szeretem a Modern UI-t,eszem ágában sincs startmenüt varázsolni,mert a kezdőképernyőn mindent megtalálok,gyors mint az állat,minden progi és hardverem működik,szinte mindenre rájöttem megemtól,annyira egyszerű a kezelése,ha mégis,nagyon ritkán van valami problémám akkor itt megkérdezem,segítenek.
    Lassan két hónapja már használom,nekem bevált,mint ahogy itt sok más fórumtársnak is.Kivéve egészen speciális problémákkal küzködő felhasználókat,amikre legtöbb esetben lesz megoldás a későbbiekben/ugye még nincs tökéletesen kiforrva mindenre a rendszer.
    Hát ennyi ;)

    "-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

  • vlevi

    nagyúr

    válasz Steady74 #22087 üzenetére

    "Azt hiszem, hogy egy normális, teljesen általános, érdeklődő hangvételű post-ra "
    Na, igen, csak az olyan kérdésre, hogy érdemes-e váltani, már bocsánat a feltételezésért, de csak flamelésre jó, semmi másra. Mert százan beírják, hogy igen, 90-en, hogy nem, akkor te ebből leszűröd, hogy érdemes. Felrakod, kiderül, hogy te is a 90-be tartozol, és jössz vissza sírni, hogy miért mondták neked, hogy jó lesz az :D

    Amúgy maga a kérdés nem teljesen alaptalan, mert ha mondjuk vistáról hetesre váltásra kérdeznél, akkor tíz mosónőből 9 azt ajánlaná (az az egy pedig a calgont), de a 7-8 váltás tényleg nagyon kérdéses. Látsz-e fantáziát az új, metro felületben? Mert, a hagyományos desktop oldalon tényleg nincsnek olyan hatalmas változások, ami miatt hanyatthomlok rohanni kellene telepíteni.
    Nekem nem nagyon voltak vele kompatibilitási gondjaim, igaz, nagyon különleges hardvereim sincsenek, túl sok programot sem használtam még rajta.
    De nem is láttam benne olyat, ami miatt érdemes lenne elviselni azt a néhány apróságot, ami a nyolcassal együtt jár. Próbáltam használni kisebb megszakításokkal 3 hónapon keresztül, lejárt az enterprise eval, és semmilyen hiányérzetem nem volt, amikor a hetesre vissza kellett állni.
    Ez viszont én voltam, teljesen magánvélemény. Lehet, hogy te találsz 2-3 olyan dolgot, ami tetszik majd neked, mert lehet, hogy vannak olyan alkalmazások, amit tudsz használni. És akkor már nehezen mondanál le a 8-ról. De én ilyet sem találtam.

Új hozzászólás Aktív témák