Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • khirill

    aktív tag

    sziasztok!

    2 hete kezdtem el használni a win8.1-et... kicsit szokatlan pár funkciója, de kezdem megszokni, megkedvelni... de ez mindegy is...

    a problémám valójában eléggé noob lesz, de remélem valaki megszán és megválaszolja...

    akárhány játékot letöltök és telepítek, az nem akarózik működni, egyszerűen 000000x7 szerű hibaüzenet vagy dll hiba miatt... ha dll-t pótlom/telepítem sem oldódik meg... ha mindenféle verzióban a ".net keretrendszert" vagy a "visual c++ 20xx redistributable-t" telepítem akkor sem...

    a steam vagy a b.net launcherrel beállított játékok (dota2, diablo3) azok gond nélkül mennek... de valami jó kis rata-ta-ta fps nem... :U

    amit torrentről szerzek be az nem... ennek a jelenségnek az az oka, h nem vásárlom meg az eredeti szoftvert és az egyre bonyolultabb törési eljárásokat ez a windows (a maga online kutató és detektáló és jelző stílusával) nem tudja vagy nem akarja lekezelni? vagy ez téves elképzelés meglesz az csak kutassak tovább? igenis minden elindul win8.1-en? :F

    ha van erről bárminemű infótok azt előre is köszönöm :R

    ratabyzou

Új hozzászólás Aktív témák