Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nxn908xxx

    őstag

    Sziasztok!
    Tegnap telepítettem és használtam először a 8.1-es Windowst és gondoltam megosztom veletek az eddigi tapasztalataimat.
    SSD-re telepítettem pendriveről úgyhogy kb. 5-6 perc alatt fent is volt ha nem kevesebb.
    Az első benyomásom az volt hogy: Mi ez az átláthatatlan sz@r?? Viszont mostanra azt mondom hogy szerintem nagyon eltalálták ezt a metro ui-t és az egész kezelést. Nekem nagyon bejön! Én fél nap alatt megszoktam, és nem váltanék vissza 7-re semmi pénzért. Na de leírom egybeszedve negatívum/pozitívum:
    Pozitívum:
    -Veszett gyors, a boot idő kb. 12s, a rendszerre se kell semmit se várni.
    -Nagyon eltalálták ezt a kezelőfelületet(szerintem)
    -Eddig minden program kompatibilis volt vele.
    Nagyon sok mindent írhatnék, de a negatívumok sokkal szembetűnőbbek.
    Negatívum:
    -Lefagy. Mióta megvan, kb. 6x csinált valami baromságot, és resetelnem kellett.
    -Például megnyitom a sajátgépet, és semmi sincs ott. Tölt, megy felül a csík lassan, de semmi. Ez mégis mi?
    -Le akarok menteni egy képet. Rányomok hogy mentés, feljön az ablak hogy hova mentsem. Rákattintok hogy ok, erre lefagy az ablak. Megnyitom a feladatkezelőt de egyszerűen nem lehet leállítani a folyamatot. Utána megfogja, magától bezár minden létező dolgot, kezdve a tálcától az asztalig. A metro ui háttere maradt egyedül. Nyomtam egy Ctrl+Alt+Delt, fel is jött rányomtam hogy feladatkezelő. Behozta a feladatkezelőt a semmi közepén. :F Egy zöld háttér, és egy ablak. Hát kösz, ezzel aztán sokat érek...reset.

    Nektek csinált már ilyenfajta hülyeségeket?
    Ha ezek nem lennének azt mondanám hogy tökéletes. Remélem a Microsoftnál kitalálnak valamit.

Új hozzászólás Aktív témák