Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ice&Lime

    veterán

    ez érdekes.
    van egy laptopom. 8470p. win8 volt eddig rajta kb 1 hétig. rátettem a win8.1-et. a bios már elég régi volt rajta 2012.augusztus azt hiszem és láttam hp honlapján, hogy van 2013.júniusi. tehát 8.1-en vagyok. letöltöttem és végigcsinálta a bios frissítést gond nélkül. már bios frissítés előtt egy nappal, amikor telepítettem a win8.1-et láttam az eseménynaplóban, hogy mindig kapok egy üzenetet egymás után 5 példányban ezt:
    : The embedded controller (EC) returned data when none was requested. The BIOS might be trying to access the EC without synchronizing with the operating system. This data will be ignored. No further action is necessary; however, you should check with your computer manufacturer for an upgraded BIOS.

    log name: system, source: ACPI, event ID: 15, level: warning

    most 8.1-en vagyok, de 8-on is ugyan az volt a helyzet.
    a task managerben általában ezek mozgolódnak 0 és 3% között:
    -System interrupts
    -Service Host: Local System (Network Restricted) 9
    -Windows Driver Foundation - User - mode driver framework jost precess

    ezeket mindig megkapom.

    most az alaplapom típusára voltam kíváncsi. megnyitottam az aida-t, bementem az alaplap fülre, majd rámentem a bios szóra és kék képernyőt adott. ilyet még nem csinált. aztán kíváncsiságképpen megint megpróbáltam ugyan így megnézni aida-ban a bios fület és ismét kéket adott.

    :F

Új hozzászólás Aktív témák