Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benfolds

    őstag

    válasz pilipi #69654 üzenetére

    nem mondtam, hogy nagy hozzáértő vagyok, azt mondtam, hogy meg tudom oldani, kis segítséggel, ha elakadnék. nem hiszem, hogy az, hogy nem találkoztam még sha fájllal, azt jelenti, hogy nem kellett volna elvállalnom a dolgot. miután elolvastam a txt fájlban lévő szöveget, már tudtam, hogy mire szolgál, sőt, használtam is, és kiderült, hogy sérült volt a fájl, újra le kellett töltenem. lehet, hogy nehezebben veszem az akadályokat, mint egy szakavatott, de nem fogok megfutamodni. :D volt már pár probléma, amit leküzdöttem, kezdve azzal, hogy nem tudtam elővarázsolni a billentyűzetből azt a nyomorult +/--t biosban, hogy a boot sorrendet meg tudjam változtatni, odáig, hogy a dvd-íróm szar, vagy ír/olvas vagy nem, vagy felismeri a lemezeket vagy nem (amúgy ha van valakinek ötlete, hogy ez miért van, azt megköszönném. ha átdugom másik portra, leválasztom/csatlakoztatom, akkor sokadjára használható. pár percig...) a lényeg, hogy végül onnét bootolt, ahonnét kellett, végül kiírtam a lemezt, és végül fel lesz telepítve a win is.

Új hozzászólás Aktív témák