Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jeni

    félisten

    válasz King Unique #64559 üzenetére

    Ne haragudj erre csak azt tudom írni,hogy a butaságodra reagáltam. Mely mióta lehet frissíteni XP-ről és Vista rendszerről Windows 10-re. Ezt mindenki tudja,hogy SEHOGY SEM! Ezért nem tettem fel a kérdést ott.Csak azért kérdeztem hátha valaki emlékszik annak az elérési LINK-re,mert korábban lehetett követni a Microsoft saját "NICK" fiókban,hogy melyek voltak addig aktiválva mint rendszerek a gépen.Tudni szerettem volna,hogy már nem használt Windows 8.1 Pro még mindig Windows 8.1 Pro vagy már azt is Windows 10 Pro-ra váltottam? Ezek szerint nem követhető,nem ellenőrizhető mint saját fiókban már nem létező opció. Felesleges telepítéssel elakartam ezt kerülni de ezek szerint kénytelen vagyok ezt egy üres HDD-re felrakni és megnéznem ,hogy aktív -e Windows 10 Pro-ra mint digitális aktivált rendszer?

    A kérdésem nem arra irányult,hogy a gépemen belül hol tekinthető meg,ezt tudtam. hanem a korábbi telepítésekkel melyek nincsenek most használatban,miként áll a dolog?

    Ahova a kérdést több valós topikban mint a jelen Windows 7 és a Windows 8 és az aktuális Windows 10-ben.Szerintem még aktuális a kérdés,mert 2018.Január.16-ig ezt még bárki megteheti. Nem csak magamnak hanem másoknak is akartam még időben segíteni,attól függetlenül,hogy napokkal,esetleg hónapokkal ez már meg volt tárgyalva.

Új hozzászólás Aktív témák