Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kivulallo

    tag

    sziasztok! nos az van, hogy van nekem egy Windows 7 Home Pre. x86 osom az egyik vinyón és feltettem a Developert (Windows 8) a másikra.
    És a Win8 megölte a 7est. Meg forditva is... :DDD :DDD

    Szóval a Win7 fontosabb.. szóval az el is indul de login után fekete a kép, csak egér van, gondolom ismeritek a problémát.. a baj csak az, hogy nem nyitja meg a feladatkezelőt, se CTRL+ALT+DEL se CTRL+SHIFT+ESC... ugyanez van csökkentettben is.
    640x480as módban is
    Utolsó helyes konfignál is
    Csöki mód cmd-vel (csökkentett+parancssor)

    a hibajavitó vagy hogy is hivják, nem talál semmi hibát, a telepitő lemez felismeri, hogy melyik rendszer hol van.

    a lemezről a számitógép javitásánál próbáltam a bootrec.exe-t chkdsk-t...

    olvasgattam olyanokról hogy a registryben van a HKLM\Software\MS\WinNT\Winlogon és abban a Shell, aminek az értékéhez az Explorer.exe kell legyen beirva, és hogy akkor lesz feka kép ha ez van: cmd.exe /k start cmd.exe
    és nekem pont ez van beirva. olyat is olvastam hogy ha átirod Explorerre visszairodik ujrainditáskor.
    ez is van! de az a baj, hogy rendszer-visszaállittás nincs, hibakereső=0, az Explorer mindig visszairodik a gép meg nem indul :((( :W
    Szóval egyszerűen se előre, se hátra.
    Próbáltam már kihúzni a vinyót, egyenként inditani, ugy sem megy..
    Héé! miközben ezt irom, pont most "aludt el" a gép! tehát tényleg csak az explorer a rossz...

    kár hogy leszedtem a linuxot, az mindent látott.. még a virusokat és le tudtam vele törölni shift+del-el... :DD

    a Developer meg... semmi, az meghalt.. de nem is tetszett annyira az nem baj ha meghal, leszedem.. a 7es a fontosabb!

    Köszi! És bocsi a rövid "i"-kért de lusta vagyok alt gr+j-t nyomni folyton. és a röviditéseim...azért is :DDD

    kicsit hosszúra sikeredett... :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák