Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Big Bopper

    tag

    Köszönöm a válaszokat.
    Megnéztem az eseménynaplót és ezek a hibaüzenetek(remélem nem gond ha bemásolom):
    Hiba történt a DHCPv4 inicializálásakor. Hibakód: 0x5
    Hiba történt a Dhcpv4-ügyfélszolgáltatás leállításakor. Hibakód: 0x5. A Leállítás jelző értéke: 0
    A szolgáltatás (DHCP-ügyfél) leállt a következő hibával: A hozzáférés megtagadva.
    A szolgáltatás (Alap szűrőprogram) leállt a következő hibával: A hozzáférés megtagadva.
    A(z) Windows tűzfal szolgáltatás függ a(z) Alap szűrőprogram szolgáltatástól, amely a következő hiba miatt nem tudott elindulni: A hozzáférés megtagadva.
    A szolgáltatás (Diagnosztikavezérlő szolgáltatás) leállt a következő hibával:
    A hozzáférés megtagadva.
    A szolgáltatás (Hálózati helyfigyelés) leállt a következő szolgáltatásspecifikus hibával: %%-1073741288
    A DCOM "1068" hibát jelzett a(z) netprofm szolgáltatás "" argumentumokkal való indításakor, a következő kiszolgáló futtatásához:
    {A47979D2-C419-11D9-A5B4-001185AD2B89}
    A(z) Hálózatlista szolgáltatás szolgáltatás függ a(z) Hálózati helyfigyelés szolgáltatástól, amely a következő hiba miatt nem tudott elindulni: A szolgáltatás nincs elindítva.
    satöbbi

    Valamint a szolgáltatásoknál semmit sem lehet kézileg elindítani, se DHCP klienst se tűzfalat se egyéb szolgáltatást, mert hozzáfárás megtagadva.
    És engedélyeztem a rejtett rendszergazda fiókot is, de ott is ugyanez a helyzet.
    Full víruskeresést végeztem csökkentett módban és semmi, persze lehet hogy tényleg az avast nem vesz észre valamit? :F

Új hozzászólás Aktív témák