Hirdetés

Aktív témák

  • bajbal

    tag

    Sziasztok!Elég bonyolult problémával állok szemben.Várnék rá ötleteket mert eddig sehol sem kaptam választ. Decemberben vettem egy laptopot amire felraktam az innen letöltött Win7-et.( 32-bitest amelyiket a legtöbben töltötték le). A gép olyat produkál, hogy rendszertelen időközönként naponta 1-2-szer lefagy, kimerevedik a kép. Semmit nem tudok csinálni nem mozdul sem az egér, nem reagál a billentyűzetre sem, csak a reset segít.Gyakorlatilag csonttá fagy, volt olyan hogy filmnézés közben csinálta ezt. A kép ugymaradt de nem történt semmi. A gép már kétszer volt szervízben. Egyszer biost frissítettek, másodjára pedig azt mondták, hogy az oprendszer a hibás mivel nem gyárilag van felrakva.Ők állítólag mindent átnéztek és semmi gond nem volt a hardverekkel.Szerintem ez nonsens:-O
    Azzal indokolták ezt, hogy a gyártó honlapján(packard bell) a win7 chipset driver hibás így nem lehet hozzá drivert találni csak akkor ha a gyárilag fel van rakva és hogy használjak vistát, amit nem akarok.....:(:(:( Találkozott valaki hasonlóval?
    A gép egyébként:
    Packard bell TJ61
    AMD Turion X2 2,2 Ghz
    3 gb
    ati 4570
    3gb HDD
    Bocs, hogy ilyen hosszú lett a hozzászólás de a probléma is régen húzódik és szeretnék már megoldást.KÖSZÖNÖM!

Aktív témák