Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • subidubidú

    csendes tag

    köszönöm válaszod. igen, sejtettem, hogy az iiyamára hasonló vélemény lesz. nos. azért nézegettem 24 es monitorokat, mert eddig ugye 19-es volt. néztem egy pár nagyobbat, de azok között volt, ami keskenyebb volt mint a jelenlegi, igaz szélesebb. igazándiból elsőnek 22-es monitorokat nézegettem, csak ennél a típusnál ragadtam meg a 24-es méretnél. bevallom nézegettem az EIZO árakat is, csak hát igen visítanék, ha most 160-200 ezer forintot kellene kiadnom. ha már nagyon profi szinten űzné a fiam a 3D-s rajzolást, nem érdekelne, megvenném. de ő most még csak tanulja kb háromnegyed éve. igaz már össze ismerkedett egy pesti fószerral, akihez már 2 alkalommal fel is vittem fiam. talán lát benne valami fantáziát??? vagy tetszik neki fiam lelkesedése? nem tudom. a lényeg. fájó szívvel válnék meg a jelenlegi monitortól, mert nagyon szuper, csak hát a mérete így szoba átrendezés után:(....................................... gondoltam. ha most elmegyek 100-120 ezerig monitorban, akkor lehet kapnék valami jobbfélét, de nem tudom. ehhez te-ti jobban értetek. ha tudnál nekem néhányat javasolni, azt nagyon megköszönném. 22-24 colos. a méretét meg majd megnézem, mármint a fizikai méretét. az a baj, hogy nem tudom igazándiból, hogy mennyit lennék hajlandó áldozni érte, csak azt tudom, hogy most első lélegzet vételre egy EIZO talán sok lenne. bár konkrétabban kellene tudnom az árait. mert nem biztos, hogy amit én néztem, azok friss árak. Ha tudnál segíteni, azt előre is köszönöm

Új hozzászólás Aktív témák