Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s4hu|SyD^

    addikt

    válasz khalox #6407 üzenetére

    Sajnos mikor kezdtem(kicsivel több, mint 2 hónap) akkor nem nagyon foglalkoztam vele. Nightwave-el. Nightmare küldetésekkel sem, se a Void Fissure-rel. Pedig mindkettő teljesíti az adott node-ot.
    Viszont már pl. kis frame-et meg húzni való fegyvert viszek Nightmare meg Fissure küldetésekre is. Illetve Invasion meg Nightwave dolgokra is ha nem vészes, mert a kis affinity is valami. Így félpasszívan fel lesznek húzva. Van most is 3 frame-em, 5-6 fegyver, amit lehet húzni. Booster nélkül meg annyira nem foglalkoztat. Következő szint MR14 és azt hiszem az a max a fegyvereknek vagy az MR 15.

    Lua puzzle-k azok Capture küldetés. Ha nincs szoba azt látod ahogy mész a target-hez vagy az Extraction-höz. Ha van meg megcsinálod. Szoba nélkül a Capture 2 perc. Sajnos csak 1 mod megy 10-12 platért többi 1-2. Bár állítom így sem csinálják, hogy 30 perc vagy 1 óra és mind a 7 mod megvan.

    Vault is pl. 2,5 perc ha útba esik a szoba. Szintén Capture, Rhino strenght-re. Jó fegyverek. Ha keresgélni kell akkor 15 perc is lehet. De megyek napi 4 kört ha belefér. Ha szerencsém van a jó mod-ok 10-12 plat. Így pl. lehet kis összegeket farmolni krumplikra meg slot-okra.

    Tudom a nagy pénz a Riven-ek meg Lich-ek vagy valami jó kozmetikai cucc, de valahogy nem tudom rávenni magam egyikre sem.

    Egyelőre szeretnék összerakni jó build-eket. Volt, Nova, Hydro, Saryn, Octavia, Ivara meg lehet Vauban és Titania. Kell a sok krumpli meg forma. Pár évig elleszek az biztos.

    Ott a PoE, OV még ezeket most tanulom. Meg a szindikátusok, az iskolák, Focus stb, stb.

    [ Szerkesztve ]

    "Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Új hozzászólás Aktív témák