Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andatti

    senior tag

    Nem tudja valaki, hogy a sipdiscount-on mióta 1 cent a mobilhívás? (már, csak, hogy ott megmarad-e 1 évig, mint FVD-n...)

    FVD-nek már a felét lebeszéltem, pedig a nyár közepén lett töltve... De sajnálom az áremelés miatt elvesztett 167 perc hívást, így gondolkodom a váltáson... Esetleg korábban használta már valaki? Ha ott csinálok accot, akkor maradhat a név és cím, vagy csináljak másik címet, a régiből meg töröljem a tel. számom?

    5855
    Én is használtam korábban, bár a régi 1 Mb-es netemnél se a support, se aki rábeszélt nem volt hajlandó személyesen segíteni, hogy miért nem működik, csak a beállításokat küldték el emailben... Több év után újra megkerestem őket, akkor annyi derült ki, hogy a feltöltött és el nem használt 1000 Ft-om megvan ugyan, de a havidíjra egyből levonták 2x is, így azóta se használom, nem tudom meg van-e még, vagy már elvették a havidíjakra, mert használni sose tudtam... Pedig az fvd gond nélkül megy és ment...
    Mind1, nekem a havi 99 Ft miatt nem szimpatikus, főleg úgy, hogy több hazai cég csak 1x kér 100 Ft-ot...
    Amúgy tényleg elég profik, bár a felvétel rögzítés náluk sokba kerül, pedig mind pc-n, mind androidon léteznek ingyenes jó megoldások...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák