Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz hdekakas #36044 üzenetére

    Ha mindenre kell víz, az alap hangon szvsz 100 k kb. kis szerencsével, de inkább több.
    VGA blokkok 20k/db, szivattyú 10-15k, proci blokk 15k, csövek, csatik 10k, tartály 5 k, radi 20k. Alá is lőttem inkább sztem.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • MPowerPH

    félisten

    válasz hdekakas #36044 üzenetére

    Azt a rendszert mar nem tudod kiszolgalni 1db hazba epitett radival. Es mivel a hazadba felulre egy 240-es radi fer el, es abbol sem a vastagabbik fajta, meg ugye meg be tudsz szurni egy vekony 120-as radit a hatso reszre. Ez igy edes keves lenne annak a rendszernek.
    Szoval vagy veszel egy hazat, ami alkalmas rendes, meretes radik fogadasara, vagy kulso radit hasznalsz. En a helyedben biztosan azt tennem. Gyorscsatlakozokkal latnam el a ki-be oldalt is, igy barmikor oldhato lenne. Legjobb megoldas egy MO-RA3 420 Pro lenne(360-as is jo), vagy hasonlo. Hozza 4db 230mm-es ventit(vagy 9db 14cm-es, de az szerintem mindig hangosabb). 360-as eseten 180-as ventikbol kellene 4db. A MO-RA a tobbszoros parhuzamositas miatt nem rendelkezik olyan veszett nagy ellenallassal, hogy a D5 ne birna el, igy azt raknek bele.

    Anno en is igy akartam megcsinalni, csak a helyhiany miatt nincs lehetosegem egy gephaz meretu radit elhelyezni, pedig az lenne az igazi. Egy sracnak tavaly novemberben csinaltam egy ilyen kiepitest. Radi teljesen el volt kulonitve, pumpa, tartaly a gepben maradt, D5-nek otoson sincs nagyon zavaro hangja.

    Meg kell venni az FC blokkokat a kartyakra, ami kesobb eladhatatlan lesz. En mondjuk nem tudom belefognek e ebbe most, 'mindjart' itt a Pascal. A vizezest megcsinalnam csak a cpu-ra ugyan igy, aztan varnek.

    ViZion: VGA blokkok 20k/db? Hol? Jo az 34k/db-nak is, alaphangon, es akkor meg backplate sehol nincs. A 20k-s radival is nagyon alalottel. 2db Ti azert zabal am rendesen, foleg OC-val, meg fut is, es ha huzza a 6700K-t, akkor annak is van etvagya. Az a gep betorol majd egy 700W-ot konnektorbol. Pluszban abba a hazba nem tud berakni annyi radit, amivel a rendszer optimalisan mukodne, tehat vagy hazcsere, vagy ahogy irtam, kulso radi. Kulso radi talan jobb, az is egy orok darab, meg ha csereli a hazat is kesobb, az maradhat, es egy MO-RA mindenre eleg. Egy EK cpu blokk sem fog kijonni 15k-bol. Azon meg nem igazan sporolnek, mert eleg sokaig elvan az ember egy jobb blokkal.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

  • tomcat78

    őstag

    válasz hdekakas #36044 üzenetére

    Ehez a konfighoz házcserével kezdeném,így a 100k tuti kevés rá...Vagy külső radival kivitelezhető sztem max,ami el is bírja...De vannak itt rutinosabb kollégák :D

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák