Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUfantom

    őstag

    válasz ViZion #9090 üzenetére

    Ugye mindegyik vélemény csak a sajátom, és az egy 18W-os pumpa.
    //A 10W-osomat eladtam egy tartály tető kombóval, mert a 10W-sal elvitték mint a pinty.....
    Az a DDC megy 7 V-ról is?
    Nem tudom sosem próbáltam.

    Mennyire hangos 12 V-on?
    Ezen felfogatással nekem szinte semmi hangja nem volt. Vagyis a felső rackben lévő 4db 5900as ecogreen winyo halk morajától nem szoktam hallani.
    Meg az albiban ahol használtam, volt a konyhában egy LEHEL 30éves hűtő na az mindent elnyom ha megy :)

    Meg úgy általában mi a vélemény róla?
    Baromira erős, az én példányom nem melegszik, és nem zajos. Vagy csak én éltem zajos környezetben....
    18W -os pumpa sugara
    D5- 5ösben
    D5- 1esben
    A második legjobb pumpám ami volt. Mondjuk többszörös áron a D5 persze, hogy jobb...

    Tripla+single radi, CPU blokk és tervben van egy VRM hűtés esetleg.
    Nekem 2 MORA2esem van egy Custom made állványon 18as ventikkel, így nem szorulok életem végéig radiátor bővítésre....
    VRM -- Videokártyánál Must have a hűtése. Mondjuk ugye 60-70K vagy fölötti videókarikra érdemes vizet tenni, mert nagyon drága.
    Alaplapnál én még nem csináltam olyan irdatlan méretű tunningot, hogy kelljen. De az alaplap bordák is piszkosul drágák.
    Alternatívaként láttam kmamut csinált egy kollégának alaplapra settet olyan 16K körül. Ez pont a fele annak amennyiért az EK-t be lehet szerezni. ASUS - CROSSHAIR IV FORMULA volt az alaplap, nagyon szerettem.

    Remélem nem értettem félre kérdést.

    “Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

Új hozzászólás Aktív témák