Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaben22

    senior tag

    BTW volt szó a minap az AquaComputer high flow NEXT-ről. Nekem is az van Aquaero 6 PRO-ra kötve Aquabuson keresztül és nem tudom belőni, hogy a folyadék hőmérsékletét mutassa még Aquasuite-ban sem. Aquasuite látja a cuccot, írja, hogy "data provided by... to Aquaero" (vagy ilyesmi, Linux alatt vagyok most nem tudom megnézni), amik között ott a flow rate (ezt meg tudom jeleníteni) ill. 2 hőmérséklet adat is (egyik ambient temp másik meg a wasser hőmérséklete), de aztán az elérhető hőmérséklet szenzor listában meg sehol sincs. Ez másnál is így van?
    Szerencsére a D5 NEXT pumpa is küld wasser hőmérsékletet és azt be tudom lőni Aquasuite-ban és Aquaeron is csak nálam az pont a hűtött ág hőmérséklete, kíváncsi lennék mennyire fűti fel a blokk a wassert.

    UI: tudom, maga az eszköz megjeleníti ezt a kijelzőjén, csak nálam a gép sajna asztal mellett van takarásban. Meg ha már van Aquaero-m, akkor jelenjen meg ott az adat...

    [ Szerkesztve ]

    Eladó cuccok: GPU: Gigabyte Aorus Master 4090 + EKWB 4090 Nickel Acetal blokk; DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01

Új hozzászólás Aktív témák