Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoolla

    aktív tag

    válasz Bakus #49067 üzenetére

    Köszi a linket, már találtam itt is kemény 9 dollárért. De lehet hajtok egyet magam. Hever itt egy aluminium lap rács ami pont jó lenne. Jelenleg szitának használom.

    Nem értem az összefüggést, miért kéne nagyobb cső kintre? Meg erősen szemezek a PETG csővel. Vennék belőle 2-3 métert, az csak elég lenne kitapasztalgatni, hogy hajlik, de nem tűnik túl nehéznek.
    Viszont egy radiátort szeretnék csak. Van/lesz négy felszabadult 140-es ventim, szóval azokat rápakolnám egy hosszú, vastagabbra.

    Ez a kinti megoldás felvet néhány probléma forrást. Ha a falra rögzitem a radit, akkor az asztal is fixálva kell, hogy legyen, illetve a hard tubeokkal, a gépház is. Igazából a gépház mindenféle képpen rögzitve kell, hogy legyen. Vagy az egészet ráteszem egy tálcára házzal együtt. Van is ilyen asztallapom még egy fölösben. Igy együtt mozogna minden.
    Ez igy elsőre jó lenne tapasztalatszerzésnek, majd egy év múlva, úgy is proci, vga, lap csere ( ha lesz értelmes mini itx lap).

    Köszi proci985, de én nem tudom közvetlen a házra rögziteni a cuccosokat.

    "It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

Új hozzászólás Aktív témák