Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • kiborg

    aktív tag

    válasz flegos #578 üzenetére

    Alalhelyzetben minden üres, ill. levegővel telt.

    Mivel feltöltésnél követelmény, hogy a tartály (feltéve, hogy a szivattyú a tartályból szív) egy picivel magasabban legyen, mint a szivattyú.
    Teleöntöd a tartályt és odakészítesz magad mellé kancsóban vizet, hogy tudd pólolni a szivattyú által elszívott vizet.
    Elindítod a szivattyút, ekkor az szívni kezd és nyomja fel a csövekbe,radiba a vizet. Ezzel együtt ki is ürítné a tartályt, ha te nem lennél ott és töltenéd után szép folyamatosan. Így biztosítva azt, hogy vizet szívjon. Mihelyst elérte a víz a legfelső pontot, onnantól lefele folyik, vissza a tartályba. Mihelyst visszaért a tartályba, elzárja a tartály beömlő csonkját a levegő elől, így máris zárt a rendszered.Igaz, hogy levegős, de akkor sem tud annyit tágulni a levegő, hogy újra levegőre kerüljön a beömlő csonk, vagy hogy mégis levegő alá kerül, akkor tényleg folyik vissza a tartályba víz, amiben megemelkedik a vízszint elzárva a további levegőzést.

    Meg lehetett érteni ?

    A légtelenítés külön munka, ésszel kell csinálni és sok türelemmel, de ez persze erősen rendszerfüggő.

    MAG blokk: én semmit :(

    mod: nyugodtan játszadozz, csak az általan előadottakat fogod majd tapasztalni, én már megtapasztaltam. :)




    [Szerkesztve]

    Ésszel él az ember - mondá a kannibál!

  • sharKBITE

    aktív tag

    válasz flegos #578 üzenetére

    A MAG cpu blokk kb 2-3 fokkal gyengébb egy Nexxxos XP Bold-nál.

Aktív témák