Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tothjozsi96

    addikt

    Sziasztok!

    Egy kicsit "barkácsolósabb" kérdésem lenne. Konyhapultra felraktam egy 3-as sorolt szerelvényt, természetesen kémény van mögötte, de nem használt, és nem is lesz használva. El is van bontva egyébként tető alá, szóval tényleg nem lesz soha használva, ezen lépjünk túl. :D Az a helyzet hogy mivel válaszfal tégla, ezért nem mertem mélyített szerelvénydobozt használni, és azt a nagy tervet ötlöttem ki hogy minden szerelvénydobozban 1 kötést megcsinálok, tehát egyikben a fázis másikban a nulla, harmadikban a föld. Ez így mennyire szabályos? Már kicsit bánom hogy nem tettem mélyítettet, csak múltkor is átszakítottam egy másik helyiségben a falat, sajnos. A koronafúró hamar kimozgatja a téglát a helyéről.

    Gondoltam arra is hogy a kötődoboztól, ami jóval odébb van, onnan külön elhozni a vezetékeket, de igazából ezt a megoldást amit fentebb írtam, szerintem ez se annyira gány. De kíváncsi lennék a szakik véleményére, tapasztalataikra. Biztos van olyan élethelyzet, ahol nem lehet mélyített dobozt rakni, és kíváncsi lennék hogy ki hogyan oldja meg.

Új hozzászólás Aktív témák