Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speed®

    HARDVERAPRÓD

    válasz Qru #1493 üzenetére

    Olyan nincs, hogy nem szeretik egymást, konkrétan ezzel a CPUval 3ból 3 VGA nem üzemel..ezen nincs mit szépíteni, úgy szar, ahogy van.
    Sokan jönnek, hogy google találat így meg úgy, de bele se olvasnak, miközben tuninggondokról és ilyesmikről vannak a találatok, semmi hasonlóról. Ilyenkor bánom picit, hogy felszámoltam az alkatrészes részleget, percek alatt be tudtam volna bizonyítani, mi a tré. 1% esélyt látok arra kb., hogy ez a proci másik lapban akár hibátlan legyen, de remélem, hogy így van..
    Azt viszont nem fogom megérteni, akkor másik példánnyal miért volt hibátlan anno..szóval maradjunk annyiban, hogy remélem minden oké lesz a G440el, ill., hogy minden el lesz simítva utána korrekten, mert az, hogy hetekig nem tudom használni a gépem, miközben 120kt költöttem új motyóra, picit flusztráló már :S

    Az a postás szitu olyan szinten egyértelmű, hogy nem igaz, nem értem Duliee is mit szórakozik..egyébként meg nem kell ilyesmi alapján elvetni a postát, csak ésszel kell csinálni..LNK/tértivevény a minimum ilyen szitunál..nomeg előreutalás. Én az üzleteim 99%át postával bonyolítom, pedig nem keveset bizniszelek, mégsincs gondom..kivéve, mikor pár napos 0 visszajelzése újoncok bizalmi téren feszengenek..azt nagyon csípem ;p

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák