Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz garga01 #2988 üzenetére

    Normál esetben már rég nem foglalkoztam volna vele... de most már megy, win7-en megjelent a felvétel, ha elindítom windv-n.

    Az már csak extra, hogy van-e és ha van mennyi különbség van program és program között...
    így vagy úgy, de már megy.

    "Driver alapból egyik kamrához se kell, legalábbis Sonyhoz biztosan."
    Pedig kell, mindenhez. Figyeld meg az usb-t, is amikor először csatlakoztatod, pl egy pendrive-ont. kifogja írni, hogy hardware telepítése. És ha sikeres, utána fogod csak tudni használni az eszközt.

    Nah ezt a win7 tudta alapból. Xp-nél viszotn nem talált.
    Ezen kívül a firewire-hez is kell, hogy a gép/oprendszer tudjon vele kommunikálni. Más kérdés, hogy normál esetben ebből te semmit nem veszel észre, mert automatikus.

    "
    A Sony-n is, azért kell beállítani, tudja a kamera mit akarsz.
    "itt nem kellett állítani semmit. A "DV IN" magát, a kapcsolatot jelzi. Vhs-el, csak av-n kommunikált asszem. Esetleg S-videó. De AV-hoz is spec kábel van, ami 1-be végződik.

    "Szerintem akkor ez a kamera nem tud AV->FireWire digizést."
    Jelenleg 1 fázisban felvettem dv kazettára a dolgot.
    Második fázis lett volna a pc-re való átjátszás, itt nem volt kábelem (pedig volt 3 is, a 3. lett jó). Utána, meg szoftveres problémák.

    Tehát így vagy úgy de tud.

    "Na itt meg beleviszel még több hibalehetőséget a dologba feleslegesen. Meg persze nem kevés idő is, realtimeban 2x átvenni."

    A Dv szalagra már digitális jel kerül... nem tudom mennyivel lett volna jobb azt utána analógizálni, majd digizni. A felvétel nem romlik. Más opció meg nincs. Kritizálás helyett, meg érdemi válasznak örültem volna...

    De már megoldódott... jelen állapot szerint. (ha normálisan lettek volna tárolva a vhs-ek, akkor ez az egész probléma kör fel sem merült volna).

Új hozzászólás Aktív témák