Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kasza08

    őstag

    válasz daninet #5400 üzenetére

    Ez inkább: Honnan tudod, hogy kocka vagy?:DDD

    Szerelmi tanácsadó:
    - Hogyan mondjam meg anyukámnak, hogy szeretnék melltartót?
    - "Anyu, szeretnék melltartót."

    - 16 éves vagyok és lefeküdtem a barátommal. Írtátok, hogy ilyenkor a lány vérzik (ezt én is tudom). Az a kérdésem, hogy ez közvetlenül az aktus után történik, vagy pár nap múlva?
    - Ha szerencséd van, is-is.

    - 13 éves lány vagyok, de 18-nak is kinézek, pedig nem is festem a hajam, nem sminkelem magam. Megismerkedtem valakivel, akivel szeretkeztünk, de én nem engedtem, hogy elvegye a szüzességemet.
    - Derék teljesítmény, látszik hogy a korodnál érettebb vagy.

    - Tetszik egy lány az osztályból, s úgy érzem, én is tetszem neki, mégis mindig kinevet. Ilyenkor legszívesebben sírnék, de ehelyett bunkóságokat vágok a fejéhez és ezzel sokat vesztek az esélyeimből vele szemben. Hogyan hódítsam meg?
    - Nem is, ha egyszer-kétszer meg is pofozod, ne adj Isten hátbarúgod, tuti befutó vagy. A lányok szeretik az erős férfiakat. Nehogy sírj!

    - 13 éves vagyok és szeretek egy fiút. Az a baj, hogy ő rám se bagózik, talán azért, mert izzadtságszagom van. Hogyan tudnám elcsábitani?...
    - Fürödj vazze!

    - Mi az: Szét lehet szedni, tejbedarához is kell, ugrál is és állóvíz is. Mi az?
    - ???
    - Dara Bolha tó.

    emegy a kocsmába egy ember a kutyájával.
    - Bekapcsolhatnám a televíziót?Az enyém ugyanis elromlott, a kutyám meg nagy rajongója a magyar fociválogatottnak, és sosem hagy ki egy meccset sem. A csapos beleegyezik, bekapcsolják a készüléket, a kutya leül.Támad a csapat, rúgnak egy nagy kapufát.A kutya felugrik a bárpultra, kétlábra áll és elkezd táncolni.
    A csapos álla leesik:
    - Úristen, ez ám az öröm.
    És mit szokott csinálni, ha a csapat gólt rúg?
    - Azt nem tudom, még csak három éve van nálam a kutyus.

    - Mit mondd Batman Robinnak, mielőtt beszállnak a batmobilba?
    - ???
    - Gyere Robin, szálljunk be a batmobilba! :O

Új hozzászólás Aktív témák