Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Két frissen hantolt sír a temetőben, pontosan egymás mellett. Mindkettőnél gyászruhás férfi áll. Egyszer csak az egyik halkan átszól a másiknak:
    - Feleség?
    - Anyós...
    - Az se rossz...

    Icipici autó behajt a benzinkúthoz. Kihajol a sofőr:
    - 2 deci benzint kérek!
    Erre a kutas:
    - A gumikat ne fingjam föl?

    Megy a nő kocsival a sivatagban, de lerobban a kocsija. Szerencsére arra megy egy indián, és elviszi a nőt a legközelebbi benzinkútig. Az indián közben nagyokat ujjongat. Amikor odaérnek a benzinkúthoz és leszáll a nő, az indián bedob egy ''juhét'', és a benzinkutas megkérdezi, hogy miért ujjongatott az indián. A nő azt mondja:
    - Nem tudom, én nem csináltam semmit, csak ültem, és a nyereg szarvába kapaszkodtam.
    Erre a benzinkutas azt mondja:
    - Hölgyem tudta, hogy az indiánok nem használnak nyerget?

    Szőke nő a benzinkútnál:
    - Ne haragudjon, nem tudna adni egy drótszálat, mert becsukódott a kocsim ajtaja, és nem tudom kinyitni?
    - mondja a benzinkutasnak.
    - Persze, adok, de csak azzal a feltétellel, hogy amikor végzett, hozza vissza.
    Elmegy a szőke nő;
    eltelik 5 perc ... semmi
    eltelik 10 perc ... semmi
    eltelik 15 perc ... semmi
    A benzinkutas már unja a várakozást, kimegy és megnézi, ott van e még a szőke nő. Látja ott van, és próbálkozik az ajtó kinyitásával, a kocsiban meg ott ül a másik szőke, és irányítja:
    - Kicsit jobbra, kicsit balra, most lejjebb ...

    Az egyik utas megkérdi a kalauzt a vonaton:
    - Elnézést, meg tudná nekem mondani, mikor érünk a Victoria állomásra?
    - Egy óra múlva, de sajnos a vonat nem áll meg ott! - mondja a kalauz.
    - Úristen! Pedig nekem nagyon fontos ügyem van Victoriában, muszáj ott leszállnom!
    A kalauz gondolkodik, majd előáll egy javaslattal:
    - Nézze uram! Sajnos nem állíthatom meg a vonatot bárhol, de tudok szólni a vezetőnek, hogy lassítson le. Ketten kilógatjuk, ekkor maga elkezd szaladni a levegőben. Amikor már elég gyorsan fut, akkor letesszük, így nem fogja magát megütni, mert a sebessége akkora lesz, mint a vonaté.
    Így is tesznek. Amikor a vonat Victoria állomáshoz ér, lelassítanak, kitartják az utast, aki elkezd futni a levegőben. Ekkor lerakják, emberünk cipői füstölnek, de nem esik el. Elkezdi a lassítást, ám az utolsó kocsiból kinyúl egy vaskos kéz és felrántja, a következő szavak kíséretében:
    - Ember, marha nagy szerencséje van, hogy itt vagyok! Nem tudta, hogy a vonat nem áll meg Victoriában?

    - Mi a hasonlóság a selyemfiú és a kenguru között?
    - Mindkettő a farkára támaszkodik, ha üres az erszénye.

    A gyerek rányit szeretkezés közben a szüleire és megkérdezi az apját:
    - Apu, mit csináltok?
    - Tudod kisfiam, idén a Balatonhoz megyünk nyaralni, és felpumpálom a mamit, hogy el ne süllyedjen.
    - Jé, milyen érdekes: tegnap a postás bácsi is felpumpálta a mamit, sőt ha jól láttam, még a szelepet is megnyálazta!

    Intézetben így szól az igazgatónő a lányokhoz:
    - Lányok... van két hírem, egy jó és egy rossz. Melyiket akarjátok hallani előbb?
    - Először a jót!
    - Holnap sárgarépát kaptok vacsorára.
    - És mi a rossz?
    - Reszelve.

    Jancsi és Juliska sétálnak az erdőben. Jancsira hirtelen rájön a kefélhetnék, de ezt Juliska nem akarja. Jancsi addig próbálkozik, amíg Juliska is rááll a dologra. Amikor végeztek, Jancsi megszólal:
    - Ha kilenc hónap múlva észreveszel valami különöset, akkor azt nevezd el Jancsinak.
    Mire Juliska:
    - És ha te is észreveszel valami különöset két hét múlva, akkor azt nevezd el trippernek.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák