Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • zoley[HUN]

    tag

    Egy férfi kissé zavartan belép a patikába és megszólítja a patikusnôt.
    - Kérem, kisasszony! Nem dolgozik itt maguknál véletlenül férfi?
    - Nem.
    - Egészen biztos ebben?
    - Igen, persze.
    - Nekem ugyanis olyan problémám van, amivel szívesebben fordulnék egy férfihoz.
    - Nézze! Már tíz éve, hogy én és a nôvérem vezetjük ezt a patikát. Higgye el, nekem is bátran elmondhatja a problémáját, hátha találok rá én is megoldást!
    A férfi hosszas rákészülés után, szemlesütve kiböki:
    - Hát tudja, kisasszony, nem múlik az erekcióm. Állandósult. Tudnak ajánlani valamit?
    A patikusnô elgondolkozik, majd megkéri a vevôt, hogy várjon, amíg hátramegy és konzultál az ügyben a nôvérével, mit is ajánlhatnának. Pár perc után vissza is jön és azt mondja:
    - Beszéltem a nôvéremmel, megvitattuk a dolgot és a következôt tudnánk ajánlani: harmadrész tulajdonjog az üzletben, korlátlan mobiltelefon- használat és céges autó…

    Azt mondja az apja Pistikének:
    - Hordd ki a sz…rt a budiból!
    Pistike nekilát, de nagyon lassan megy a dolog. Támad egy jó ötlete. Lehoz a padlásról pár háborús kézigránátot és bedobja a WC-be, majd elszalad a ház mögé és onnan leselkedik.
    Visszafelé számol magában, és mikor háromnál tart, meglátja a nagyanyót, aki a budi felé kocog. Nincs már idô megállítani, ezért megvonja a vállát: a jó munkához áldozat is kell. Ekkor hatalmas detonáció rázza meg a környéket. A budi összedôl, a tartalma szétterül. A romok között ott áll bedôlve a süket nagyanyó és elhûlve motyogja:
    - És én ezt majdnem bent eresztettem el!

    Lothar Matthäus szövetségi kapitány hiába edzi kôkeményen a magyar válogatottat, csak nem akar menni a játék a fiúknak. Felhívja hát a német válogatott edzôjét, Jürgen Klinsmannt, hogy segítséget kérjen:
    – A játékot elôször bóják segítségével gyakoroljátok! – tanácsolja Klinsmann, majd néhány nap múlva kíváncsian érdeklôdik az eredmény után:
    – Na, hogy ment a játék?
    Mire Matthäus szomorúan:
    – A színes bóják 3:1-re nyertek…

    A nô bemegy a szônyegkereskedésbe. Sokáig válogat, majd ahogy lehajol, hogy megtapintsa az egyik szônyeget, közben pukizik egy jó
    nagyot. Derékig elvörösödve megkérdezi
    az eladót:
    – Ne haragudjon, mennyibe kerül ez a szônyeg?
    – Hát, asszonyom… ha az érintésétôl elfingotta magát, az árától biztosan be fog szarni!

    ''A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.''

Aktív témák