Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -NoVa-

    addikt

    válasz FJC #14806 üzenetére

    "Közeledünk..." ! :)

    Olvasd vissza odafigyelve... Mondjuk én is sportszerűen űzöm a fél szemmel, munka/gyerek/egyéb zavaró tényezők közti fórumozást, meg pongyolán fogalmazok, de a lényeget szerintem koherensen, többször is leírtam. Értelmesebb teljesítménnyel hajtott hangolt füles, szeparált elektronikai komponensekkel, fölösleges DSP nélkül, ott nem úgy, nem annyira fáj a BT, mint azt a nagy többség feltételezi az általuk hallott dolgok alapján. Azok a gyártók, akik a codec oldalon fejlesztenek, és nagy áttörést ígérnek, azok sima hazugsággal fedik el azt, hogy a Sony LDAC licenszköltséget szeretnék megspórolni, és beleborítani a profitba. Amíg egy microDD vagy armatúra messze nem rendes kihajtása is kivesz óránként ~30mW-ot az akkuból óránként, ahogy a másik végén a mikrofonerősítő és zajszűrés is hasonló tételt, addig vagy ezeken kell nagyot fogni, vagy az akkusűrűségen lépni óriásit. Annyival szűkebb keresztmetszetek a codec korlátainál, hogy azt ugyan leírtam most többször is a lényeget, mégsem jön át addig, amíg nem hallgattál meg egy akárcsak közelítő képességű valamit.

Új hozzászólás Aktív témák