Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csendes

    őstag

    válasz rajzol01 #8346 üzenetére

    TV-hez biztosan elég a Haylou és a T320 is, mert ott az audio stream minősége sem túl jó általában, másrészt valószínűleg a beépített BT csak SBC codec-et tud.
    Fontos-e az aktív zajcsökkentés a telefonhoz? Fülön ülő (on-ear) vagy fület befedő (over-ear) fejhallgatót szeretnél? Miben szeretnél túllépni a T520-on: hangminőség, kényelem?

    Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

  • ThorsHUN

    őstag

    válasz rajzol01 #8348 üzenetére

    Szia!
    Amit én javasolnék az egy zajcsökkentéses füles, multipoint connection-nel.
    Az általad említett kategóriában már vannak ilyenek.
    A telefonod milyen? Milyen Codecet ismer? (Hiába az LDAC ha nem tudja a teló pl)

    De alapvetően a Sennheiser-Sony-JBL-kínai vonalon maradva azt mondanám, hogy a Sennheiser kiesik (az accentum 60 körül kezdődik).
    A JBL-nél több helyről azt kaptam vissza, hogy hosszútávon nem tartja a minőségét.
    Marad a Sony ls a kínai vonal.

    Sonyból meg lehet próbálni a 720-ast, de használtan már lehet kapni az XB910N-et is, mondjuk ebben nagyon túlsúlyos a basszus.
    Kínai vonalon - szerintem - az ideális közeli vonalon van az Anker Soundcore termékek közül a Space One és a Q45.
    A Space One könnyebb, műanyagabb kivitel, ugyanakkor egy rakás dolgot hoz a nagyoktól (pl viselés érzékelés, érintéses transparency mód, vagy beszédre transparency mód) és a hangminősége is jó.
    A Q45 saját kemény dobozzal rendelkezik, strapabíróbb, melegebb hangzású.

    A Space One-t itthonról is be lehet szerezni jó áron (garancia miatt ideális), a Q45-öt azt viszont rendelni kell, mert itthon nincs jó áron.

    Érdemes lehet megvizsgálni még a Soundpeats termékeket is, illetve a 1more Sonoflow-t.

    A fentiek a 100-150 dolláros fejesek kb.

Új hozzászólás Aktív témák