Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madve

    tag

    Sziasztok,

    Egyenlőre csak eszmefuttatásként:

    Le szeretném cserélni a gépemben az alaplapot, procit, memóriát. Sajna procit bővíteni szeretnék (videofeldolgozás, photoshop stb. kedvéért ), de ugye S939-ben már nem igazán van választék.

    Ezért eladóak lesznek a következő cuccaim:

    DFI Lanparty UT NF4-D (még garis TTS-nél)
    Athlon64 X2 4400+ (Toledó mag, 2 X 1 MB Cache, nagyon jól tuningolható) (most járt le a gar, júliusban)
    Zalman Fatal1ty FS-C77 (nincs már gar)
    2X1 gb DDR500 OCZ Gold Edition RAM (elvileg élettartam gar, brutál sebesség, brutál időzítések mellett)

    Aktuálissá szeptember közepén válik a cucc, mert elhúzok jövő héttől 3 hétre nyaralni. Szept 16-án érkezem haza. Normális ajánlatokat várok. Tudom, hogy nem egy aktuális időálló konfig, de nagyon jó teljesítményű. Mondjuk ma az ''időálló konfig'' kifejezés elvesztette értlemét... Szerintem... ;)

    Esetleg érdekel csere is AM2-es 6000+-os, bivaly alalplappal, 2 X 1 Gb DDR2 Ram-mal, vagy végső esetben (AMD Forever... :R ) erősebb C2D (C2D 6400-tól felfelé vagy 6600). természetesen ráfizetéssel.

    Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

Új hozzászólás Aktív témák