Keresés

Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • Digiflex

    tag

    válasz martonx #194 üzenetére

    igen, kicsit trollkodás, és éppen ezt próbáltam elkerülni. Bocs, ha ennyire felzaklattalak, de azért is szóltam korábban, amikor mindenféle értékelhető érv nélkül szidták ezt a telefont itt vagy a másik fórumban, mert már esetleg hallottak erről a márkáról valamit valahol. Az lenne a feladata egy ilyen fórumnak, hogy a felmerűlő kérdésekre releváns válaszokat tudjunk találni. A véleményektől és költői kérdésektől senki nem lesz okosabb.
    Én vettem korábban is a fáradtságot, és elkunyeráltam a gyerektől a telefont, hogy le tudjam tesztelni a kérdéses dolgokat. Tehát időt szenteltem neki. Ha pozitív volt az eredmény, azt is leírtam, meg ha negatív volt, azt is. De nem akarom a telefonnal meg a use-case-ekkel kapcsolatos "hangulatommal" telekürtölni mások fejét. és pont. lapozzunk.

    Aki esetleg EU-Stocktól vette, megnézné, hogy ki a magyar szervíz??? itt is a Waytek?

    [ Szerkesztve ]

    ...

  • Black_Raven

    veterán

    válasz martonx #194 üzenetére

    Akkor már nevethetsz is, mert nekem csak a legfontosabb dolgaim vannak felhőben. Vagyis névjegyek, 50-100 kép, kb 100zene, és a böngészőm 180 gyorshivó weboldala. Minden más kép/zene, twrp backupok, rom,fw baseband,.img.zip stb a belső tárhelyen kb 15-18gb+sd-n. Szép is lenne ha egy képhez vagy pár óra zenéhez vagy bármihez net kéne. Sőt még előfizetek zenére amikor ott van a telefonon. Amit te írsz az csak a Google meg a Szolgáltatók álma. Nekem a net nem azért van, hogy minden xart oda/onnan töltögessek fölöslegesen.:D

    .Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

Új hozzászólás Aktív témák