Hirdetés

2018. október 17., szerda

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Vernee M5

(#1) Digiflex

Digiflex
(tag)

Megtetszett, főleg az ára, meg hogy nem csapják agyon a közepes hardvert egy full HD kijelzővel, ami ezeknél a kijelzőméreteknél teljesen fölösleges, ugyanakkor van bőven ram és háttértár.

http://www.vernee.cc/products/m5/

Rendeltem egyet jóáron...elvileg 4 nap alatt jön Németországból.

sajna tok csak gearbesten van egyelőre hozzá...

esetleg van, aki már használja??

off:
Senkinek se olyen éles a látása, hogy a 300 ppi-től több kelljen;
Fiziológia: a normál látószög alatt egyszerűen nincs annyi érzékelőelem a retinádon, hogy láthasd a különbséget. Persze aki 15 cm -rő vizslatja, vagy nagyítóval, az csak tolja a full HD + -t.

[ Szerkesztve ]

eredeti bontatlan Tello minidrón-akku. (ja és egy gyári S7 clearview EZÜST is alig használt :) )

(#2) nutfile válasza Digiflex (#1) üzenetére

nutfile
(tag)

én is hétvégén rendeltem egy ilyet a gyereknek GearBest eu-s raktárból.
DHL szállítással kb. 35 eFt

első telefonnak több, mint jó lesz neki :D
én aliexpress-ről rendeltem tokot, de ua. mint gearbest-en lett volna. ott vannak flip-es tokok is, de azok nem tetszettek...

(#3) Digiflex válasza nutfile (#2) üzenetére

Digiflex
(tag)

TomTop még olcsóbb kicsit, még úgy is, hogy drágább a szállítás, de ad 3 dollárt a megosztásért, meg van 5 dolláros kupon is.
Na, majd meglátjuk, bár én is a gyerekemnek rendeltem, lehet, hogy ki se bontjuk karácsonyig.
(addig még talán a tok is itt lesz.)

[ Szerkesztve ]

eredeti bontatlan Tello minidrón-akku. (ja és egy gyári S7 clearview EZÜST is alig használt :) )

(#4) Digiflex

Digiflex
(tag)

Na megérkezett, ezért az árért egész csinos, a fényképezője sajna nem áll a helyzet magaslatán az esti körülmények mellett, de még csak ismerkedünk. Remélem bírja addig a gyerkőcömmel, amíg megérkezik hozzá a tok, meg a védőüveg. Most tölti éppen az első frissítését...

(#5) nutfile válasza Digiflex (#4) üzenetére

nutfile
(tag)

nekem még múlt héten megjött, de nem bontottam ki, ezt az öröm meghagyom a (szülinapos) gyereknek.
így viszont még 2 hétig nem tudok beszámolni semmilyen tapasztalatról

(#6) Digiflex válasza nutfile (#5) üzenetére

Digiflex
(tag)

volt még pár frissítés.... kb 5-6... szóval elmegy vele majd pár óra. Amúgy hozza azt ami az áráért elvárható, de 160 usd-t már biztosan nem adnék érte, mert nem vagyok benne biztos, hogy a 6.9 mm-es vastagság előny-e.
Mechanikailag elég sebezhetőnek tűnik, és mintha a screen is hajlana kicsit az erősebb tapizás hatására....
Szóval csak óvatosan. De összességében valahogy azt érzem, hogy nem lesz egy "örök darab"...
Kár... A tokot 10 nappal az átutalás után még el sem postázták, szóval jó eséllyel jövőre...

(#7) nutfile válasza Digiflex (#6) üzenetére

nutfile
(tag)

akkor lehet mégis kibontom és a frissítéseket elvégzem, h ne kelljen várnia a gyereknek :D

(#8) Digiflex válasza nutfile (#7) üzenetére

Digiflex
(tag)

Hali!

Apró idegesítő momentom, ha megnyomod a jack csati mellett a közepe felé eső oldalon, nagyon csúnyán recseg, nyekereg, olyan hangot ad, mintha kapcsolót nyomtál volna be.
Szóval eddig eléggé vegyes az összkép...

[ Szerkesztve ]

(#9) Faterkam

Faterkam
(őstag)

Felkerült az EuStock palettására is! Bár két Vernne telefon után szerintem mi ezt kihagyjuk. A minőség sajnos nem az erősségük :/

"Semmiféle megbánás nem teheti jóvá az elmulasztott lehetőségeket." C. D. http://tinyurl.hu/xOGy/

(#10) nutfile válasza Faterkam (#9) üzenetére

nutfile
(tag)

felkerült, csak rendelni nem lehet...
(majd talán egyszer, kicsit drágábban, mint amit most írnak)

(#11) Faterkam válasza nutfile (#10) üzenetére

Faterkam
(őstag)

Az ára ez lesz, nem hiába listázták ki.

"Semmiféle megbánás nem teheti jóvá az elmulasztott lehetőségeket." C. D. http://tinyurl.hu/xOGy/

(#12) cbatesz válasza Faterkam (#11) üzenetére

cbatesz
(tag)

Jövőhéten érkezik elvileg, kíváncsi vagyok rá

(#13) medica válasza Faterkam (#9) üzenetére

medica
(senior tag)

:C

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#14) nutfile válasza Faterkam (#11) üzenetére

nutfile
(tag)

úgy legyen!
(bár rendeltem már innen, igazából nem ismerem annyira az oldalt. az viszont általános tapasztalat sajnos, hogy a webshopokban az mindig kicsit olcsóbb, ami éppen nincs...)

(#15) Faterkam válasza nutfile (#14) üzenetére

Faterkam
(őstag)

Ez az Eustockra nem igaz, hál istennek. Legtöbbször Ők a legolcsóbbak. a család összes telója tőlük van már szinte! :K

(#16) cbatesz válasza Faterkam (#15) üzenetére

cbatesz
(tag)

Ez nálunk is így van 3 teló 1 karkötő Bluetooth hangfal, egyikre sem volt még panasz. Várom ezt a vernee telót is, talán karácsonyra még megjön

(#17) cbatesz

cbatesz
(tag)

Eustock.eu - n rendelhető a teló és annyiért amennyiért hirdették, korrekten jött az email is így már meg is rendeltem

(#18) Faterkam válasza cbatesz (#17) üzenetére

Faterkam
(őstag)

Kíváncsi vagyok a véleményedre! Főleg a minőséggel kapcsolatban!

(#19) cbatesz válasza Faterkam (#18) üzenetére

cbatesz
(tag)

Holnap már itt lesz most írt a gls

(#20) cbatesz válasza cbatesz (#19) üzenetére

cbatesz
(tag)

Meg is jött, 2 frissítés egyből volt. Első körben rendben van minden a telefonnal, bár simkártya még nincs benne, nem az enyém lesz. Értesítési Led van, ujjlenyomat olvasó nagyon gyors és pontos, a rendszer fürge jó a launcher, fényképező rendben, van rádió is igaz még nem próbáltam füles kell hozzá, kijelzőjén fólia. Szerintem rendben van a készülék nagyon jó, ennyiért főleg.

(#21) juve600

juve600
(PH! kedvence)

üdv
én ma rendeltem 2db-t eustock-tól
gyerekeknek lesz,kiváncsi vagyok rá,elég jókat olvastam róla
már csak tokot kellene rá vennem

Nokia 7 Plus eladó ! Xiaomi telefont keresek !

(#22) Faterkam válasza cbatesz (#20) üzenetére

Faterkam
(őstag)

A ház mennyire masszív a vékonysága miatt? :F

(#23) cbatesz válasza Faterkam (#22) üzenetére

cbatesz
(tag)

Szerintem nincs vele semmi gond elég masszív, nem recseg ropog

(#24) cbatesz válasza cbatesz (#23) üzenetére

cbatesz
(tag)

Közben már próbáltam a rádiót is fülhallgatóval, tökéletes, tettem rá Nova launchert, azt használom a sajátomon is az van.

(#25) veressjanos

veressjanos
(tag)

Az eustockon 32 GB-ot írnak. Úgy tudtam csak 64-es van.

(#26) cbatesz válasza veressjanos (#25) üzenetére

cbatesz
(tag)

Igen 32GB os van náluk

(#27) cbatesz

cbatesz
(tag)

Most jött kék színű is, már rendelhető náluk.

(#28) DarthFader válasza cbatesz (#27) üzenetére

DarthFader
(PH! addikt)

A 30k, elég baráti ár az eustocktól. A hátlapja is fém? Akksi hogy bírja? Irhatnál pár szót róla.:)

In memoriam Evi'an..nice trip to my dear Mother. .

(#29) cbatesz válasza DarthFader (#28) üzenetére

cbatesz
(tag)

Igen fém a hátulja, bár nagyon gyűjti az ujjlenyomatot, vékony a ház, könnyű a teló, még mindig csak sim nélkül használom, éppen most csináltam gyári visszaállítást mert nem az enyém lesz, bár nagyon tetszik. Az akksija 28% volt most tettem fel tölteni először, szerdán reggel jött meg azóta nyomkodtam, telepitgettem a dolgaimat szinkronizálta, de nagyon nem volt használva, éjjelre kikapcsolva. Szerintem jó lesz az akku idő, nem néztem meg mennyi volt a kijelző idő mielőtt töröltem, de tegnapról olyan 4 óra valamennyi rémlik, 80% on volt mikor megjött. Mire vagy kíváncsi még?

(#30) DarthFader válasza cbatesz (#29) üzenetére

DarthFader
(PH! addikt)

Szted jobb mint a Vernee Thor?(ha ismered) Milyen szinű a (nem)tied? hogy gyűjti a u.lenyomatot..

[ Szerkesztve ]

(#31) cbatesz válasza DarthFader (#30) üzenetére

cbatesz
(tag)

Fekete színű. Ez az első vernee a kezemben, nekem meizu m2 note van attól azért jóval pörgősebb, igaz ez már több mint 2 éves. A thorról sok rosszat is olvastam, kijelző pontatlanság stb. itt ilyen nincs.

(#32) DarthFader válasza cbatesz (#31) üzenetére

DarthFader
(PH! addikt)

Azért kérdeztem, mert a Thorral rengeteg probléma volt.:) Jól van köszi az infót. Nekem meg Redmi 4X van, én sem magamnak nézegetem. Aztán a végén úgy megtetszik hogy veszünk magunknak is.:D viszont a hátlapon csodálkozom mert nekem is fekete fém a 4X, de nem is látszik a hátulján az ujjlenyomat.

[ Szerkesztve ]

(#33) Faterkam válasza DarthFader (#32) üzenetére

Faterkam
(őstag)

A R4x szerintem más kategória, igaz nem sokkal drágább, de annyival jobb is! A fiam Thor-ról váltott 4X-re. A feleségem meg Mars-ról Note 4-re! Vissza nem mennének a Vernee vonalra! Sajnos nekünk nem túl jók a minőségbéli tapasztalataink a Vernee-ről :/

(#34) DarthFader válasza Faterkam (#33) üzenetére

DarthFader
(PH! addikt)

Pedig milyen igéretesen indult..nekem a 4X-el nincs bajom, de utálom a miuit, most is ResurrectionRemix rommal használom.

[ Szerkesztve ]

(#35) cbatesz válasza Faterkam (#33) üzenetére

cbatesz
(tag)

Kicsit én is féltem, de szerintem ez rendben van minőségileg, nyilván nem egy xiaomi mi A1, nem rég volt az is nálam azért mondom azt példának, de az ára csak a fele meg egy pici :)

(#36) cbatesz válasza DarthFader (#34) üzenetére

cbatesz
(tag)

Igen van aki szereti a miui t van aki utálja, itt majdnem tiszta android 7 van, ami szerintem nem rossz

(#37) juve600

juve600
(PH! kedvence)

üdv
tokot hol tudok hozzá venni ?

(#38) DarthFader válasza cbatesz (#36) üzenetére

DarthFader
(PH! addikt)

Ezen 7.0 van vagy 7.1.2?

(#39) cbatesz válasza DarthFader (#38) üzenetére

cbatesz
(tag)

7.0 van rajta

(#40) DarthFader válasza cbatesz (#39) üzenetére

DarthFader
(PH! addikt)

Jó az, ha megkapja az Oreot.

(#41) cbatesz válasza DarthFader (#40) üzenetére

cbatesz
(tag)

Igen az jó lenne

(#42) Digiflex válasza juve600 (#37) üzenetére

Digiflex
(tag)

Én ezt rendeltem, mert semmi mást nem találtam hozzá.
Dec. 10.-én shippelték, januárban remélem beszámolhatok róla.
Addig egy 1000Ft-os teszkós kék-zöld slot-in tokkal használja a fiam.
Az eddigi 2 hét alatt nem panaszkodott semmire, de leginkább csak játékok, youtube, stb. megy rajta.

A töltés elég érdekes, úgy rémlik, hogy már valahol 95% környékén zöldre vált a led, de tölti persze tovább.
Ellenben ha lekerül a töltésről, és nem megy rajta semmi komilyabb, még pár órán át 100%-ot mutat.

Egy kéket inkább vettem volna, de az nem volt akciós annó, és a 32GB is elég kell legyen, lényeg a 4GB ram. (Ok, hogy most soknak tűnik, de ha megy még 2-3 év múlva a teló, akkor talán még nem fog ram miatt meghalni, mint a mostani 1Gb-oask)

Azért az a 30 inkább 35... én 4/64 est 116$-ért kaptam, az 31 alatt volt, szállítással EU-ból 33.5.

35 helyett már inkább 42-ért RedMi 4x, csak a támogatás és a tokok miatt.

[ Szerkesztve ]

(#43) DarthFader válasza cbatesz (#41) üzenetére

DarthFader
(PH! addikt)

Na az Eustock is jó nagy görény. Tegnap 29900ft volt, ma már 34900ft.:(

(#44) juve600 válasza DarthFader (#43) üzenetére

juve600
(PH! kedvence)

34900 volt amióta kaptak,nem volt 29900

(#45) DarthFader válasza juve600 (#44) üzenetére

DarthFader
(PH! addikt)

Tegnap néztem és annyi volt, biztos kitaláltam. :F

(#46) Digiflex válasza DarthFader (#43) üzenetére

Digiflex
(tag)

nettó... vagy ha cégre veszed igazoltan befogadott számlával, EU adószámra, de egy cég amúgy is levonhatja az ÁFÁ-t...
Nem rosz ár amúgy, a szoftvere eddig korrektnek tűnik, 4G megy Gödöllőn T-vel

(#47) cbatesz válasza Digiflex (#46) üzenetére

cbatesz
(tag)

Igen első perctől 34900 Ft a bruttó, nem kitaláltad, csak benézted az a nettó ára

(#48) DarthFader válasza cbatesz (#47) üzenetére

DarthFader
(PH! addikt)

Tegnap amikor neked írtam először, akkor az eustock.euról jöttem egyenesen, akkor 29900ft volt a Bruttó ára. Nettót nem is szoktam nézni. Az most amúgy is 29083-ft, nem néztem be, azért írtam 30k-t az első hszmben.

(#49) juve600 válasza DarthFader (#48) üzenetére

juve600
(PH! kedvence)

nem kitaláltad csak nem tudsz olvasni :F :F :F
a nettó árát nézed :W :W :W

(#50) Digiflex

Digiflex
(tag)

Egy nagy plussssz e telefonnak:

a mikrofon(ok) minősége!!!

próbáljátok ki ezzel:

működik a sztereo, és jó dinamikával vesz föl.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Vernee M5
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.