Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Queene

    csendes tag

    válasz CsendPenge #200 üzenetére

    Igaz, az a 14 éves kislány nyilvánvalóan áldozat de ő a nevelőapját lőtte le (ha egyáltalán ő tette, ha jól értesültem, már ez is kétséges), aki zaklatta. Itt az anya a hunyó, aki állandóan visszavonta a feljelentést, noha mindent tudott, meg a gyermekvédelmisek, és az önkormányzat emberei, akik ott voltak, mindent láttak mégsem tettek semmit. Senki sincs rákényszerítve, hogy eltűrje a párja brutalitását, és azt gondolom, hogy ha egy anya elnézi, hogy a rosszul megválasztott párja zaklassa a gyermekét, akkor ő maga az, akit falhoz kéne állítani. És őszintén: ha ez a 14 éves kislány egy nem kívánt gyermek, akiből esetleg a történtek után már sose lesz egészséges felnőtt, akkor nem lett volna jobb, ha annak idején valaki elmagyarázza az anyjának, hogy hogyan kell védekezni?
    Az offról meg annyit, hogy ez itt a fáradt gőz, és a téma, hogy vannak-e itt csajok, hát itt vagyok, és ilyen gondolataim vannak, amiket ezennel megosztottam veletek. Beszélgethetnénk arról is, hogy az AMD megszünteti a Duron fejlesztését, sőt hamarost a gyártását is, és a Celeronok vetélytársaként a lenyomott árú Athlonokat szánja, vagy hogy hiába tért át a T-Breddel a 0.13 mikronos technológiára, a teljesítményt nem tudta tovább srófolni, viszont legalább jobban melegszik a kisebb mag miatt, meg hogy mér nem raknak rá a P4- hez hasonló hőleadó borítást, és még sorolhatnám, de ez se ide vág, hanem másik topicba. Hm?

    Den, gratulálok az összes érintettnek a babához!!

    Queene

Új hozzászólás Aktív témák