Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satan-Claus

    senior tag

    válasz Queene #218 üzenetére

    Whoaaa! Eddig azt hittem, hogy csak műkedvelő vagy, de te tényleg követed a dolgokat :)

    Az offal szerintem semmi gond.

    A 14 éves kislányról pedig az a véleményem, hogy ő már sajnos régen nem kislány. Sajna -ha nem is a kora szerint - de többünknél öregebb...

    Nincs annál szarabb dolog, ha valakinek túl korán kell felnőnie. A fő bűnös a dologban tényleg az anya, de nem lehet igazán hibáztatni egy gyenge akaratú rákos nőt sem, akinek ha nem akar az utcán élni támaszkodnia kell valakire ahhoz, hogy talpon maradhasson a gyerekeivel. Hogy ez milyen árat kíván, és mit lehet feláldozni érte, nos ezt a példa tökéletesen mutatja.

    ''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

  • CsendPenge

    őstag

    válasz Queene #218 üzenetére

    Oké, megadom magam! :) Szóval offoljunk :))
    ''Senki sincs rákényszerítve, hogy eltűrje a párja brutalitását''
    Dehogynem! Éppen a napokban került szóba ez a téma, és meséltek nekem olyasmit, hogy amikor a nő bement a zsarukhoz, mert majdnem agyonverte a férje, akitől éppen próbált válni, akkor a rendőrők elmagyarázták neki, hogy nem tudnak mit tenni, amíg el nem vált, szóval jobb, ha nem tesz feljelentést, sőt, meg sem mondja, hogy itt volt, mer akkor lesz igazán nemulass...

    ''akkor nem lett volna jobb, ha annak idején valaki elmagyarázza az anyjának, hogy hogyan kell védekezni?'' (emlékeztetőül:abortuszról volt szó)
    De igen. Ám ha mégis a ''szerelem'' hevében megtörténik a baj, akkor még lehessen orvosloni abortusz útján, ami azért jobb, mint fullkontakt (verés) úton. Tudom, ez most kissé cinikusnak tűnik, de az élet valszeg cinikusabb nálam, ami nem tetszik, de a föld így kerek! (ha nem tetszik, nézd monitoron, mert ott szögletes :DD /ugrálófogmutogatószmájlí/). Amúgy a azzal a lövöldözéssel kapcsolatban érdekes, hogy lehet, nem is a lány követte el a gyilkosságot. Talán az anyja, és megdumálta a gyerekkel, 'ha nem akarsz intézetbe kerülni, ahol 10-en teszik veled azt, amit apád, akkor mond azt, hogy te lőttél'. De a fene sem tudja :(

    Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

Új hozzászólás Aktív témák