Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FerroChrom

    tag

    válasz Bordoi #395 üzenetére

    Szerintem egy olyan cégnek, mint a Vatera, elsősorban nem a saját, hanem a felhasználóik érdekeit kellene szem előtt tartania. Hiszen láthattuk, hogy mi lett az eredménye annak, hogy a saját érdekeiket nézték. :(

    A "maréknyi ember" alatt természetesen nem ngabor2-re, hanem a Vatera vezetőségére céloztam. Elnézést, ha félreérthetően fogalmaztam.

    Tény, hogy sokan kijátszották a jutalék-rendszert, de az ilyen trükközések nagy része rögtön meg is bukott, mert rögtön lebuktak az ilyen emberek. Ha pedig egyszer kizárnak emiatt, akkor elég nehéz visszaregisztrálni, például a bankszámla hitelesítés miatt. Most pedig még rosszabb lett/lesz a helyzet ebből a szempontból, mert most már sokan a termékfeltöltési díjat (is) meg fogják kerülni. Nem egy aukciónál láttam, hogy a kikiáltási ár 1 Ft (ilyen fajta aukcióknál nem kell feltöltési díjat fizetni), a postaköltség pedig 10000 Ft.

    [ Szerkesztve ]

    No Fate But What We Make - Nincsen végzet, csak ha magad is bevégzed (Sarah Connor) :: A Google nem a barátom. A barátait megválogatja az ember.

Új hozzászólás Aktív témák