Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bordoi

    őstag

    válasz FerroChrom #393 üzenetére

    A tulajdonos szerintem joggal dönti el, mi jó neki, avagy sem.
    ngabor2 nem eldöntötte mi a szemét, csak a véleményét írta le. Ami közel sem csak egy maréknyi ember véleménye.
    Egyik aukciós oldal mellett sem beszélek, hiszen mindegyik tevékenysége hidegen hagy.
    Az idő úgyis eldönti majd, hogy melyik csoportnak volt igaza.
    Ellenben amikor még a Vatera a "régi " volt, valahogyan soha nem hallottam panaszkodni a rengeteg felhasználót, hogy ugyan vegye már elejét annak a kicsit sem etikus megoldásnak, hogy a felhasználók jó része csak az 1-10-100Ft-s tételeit adta el.
    Amit akár lehetett gyűjtői kategóriának is hívni, de valahogyan a 100.000 forintot érő számítógép, mindig lekerült az oldalról, ellenben a tulajdonosa pont akkor eladott 1db egy forintos papír CD tokot.
    Így igen hamar el lehetett érni a több ezer pozitív értékelést úgy, hogy közben a töredékét sem fizette be a Vaterának, az őt illető jutalékát.
    Illetve akkor sokan és joggal felemelték a hangjukat a Vatera fórumán ez ellen a kicsit sem tisztességes eljárás ellen.

    Még egyszer mondom, egyik akciós portál mellett sem tettem le a voksomat.

    Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

Új hozzászólás Aktív témák