Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mh197

    senior tag

    Ma végképp kibuktam a vaterának nevezett ganéj oldalra!!
    Felraktam egy aukciót (winyó). Nincs fenn semmilyen más itt részletezett olcsó termékem, leírást megcsináltam, de beleraktam egy linket a winyóról készült itteni PH tesztre mutatólag. Na ezt kifogásolta a Vatera, és törölte az aukciót, majd megírta, hogy a 6 éves regisztrációmban ez a 2. figyelmeztetés, mert egyszer régen valami terméknél írtam még az elején egy elérhetőségre utaló szöveget. Azzal akkor nem foglalkoztam, de hogy most egy itteni tesztre mutató link miatt kapjak figyelmeztetést... A dolog pikantériája, hogy idézem őket:
    " ...kereskedelmi és hiteltelen elektronikus címek, források megjelölése miatt ... "

    Na most a teszt ami itt készült gondolom nem kereskedelmi célú, a másik meg ugye értelemszerűen hitelrontás egy hivatalos levelükben.. Hát döntse el mindenki a stílusukat, de szerintem egy ganéjládák az ott dolgozók!
    Küldtem is nekik egy vicces levelet ezért..

    Viszont ha ők így hirdetik az igét mindenkinek, hogy ez hiteltelen, meg stb, akkor nekem az a véleményem, hogy senki ne használjon vaterát, mert egy szemét pénzlehúzó oldal. És én az említett törölt hirdetésemmel még el sem akartam kerülni a jutalékfizetést... Ez a legbosszantóbb!!!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák