Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Miklós315

    aktív tag

    válasz MageRG #25563 üzenetére

    A bűn mindenkor és mindenhol bűn. Az afrikai ENSZ-kiküldetésen lévők esetében is, Hollywoodban is, Brüsszelben is, Bangkokban is...
    Az eltussolás dettó...

    "Akárhogy is volt, nyilván nem jó, ha nem látszik hogyan kerülhető el ez a jövőben."
    Ember - bűn.
    Az intézmények nem megoldások, mert az emberi tényező (elkövetői gátlástalanság / áldozati gátlások / szemtanúi cinkos némaság) a kulcsmozzanat, minden szisztéma keretén belül...

    "Szerintem."

  • válasz MageRG #25563 üzenetére

    Kb, ez egész jó összefoglaló:

    Én Böjte Csabát akkor is egy pénzéhes, képmutató erőszakolós csuhásnak tartom, ha valóságos szent lenne, főleg, hogy a katolikus szentek mind perverzek amúgy is. Ne vegyétek már el ezt is tőlem, ha már mindent elvettetek, már csak ő maradt nekem, hogy Orbánba, ha csak egy kicsit is, de bele lehessen rúgni. Se választások, se tüntetések, se ügyek, se ellenzék, se civil mozgalmak, a lopás, az einstandolás, Lölö, az oktatás helyzete meg a gucci táska senkit se érdekelnek, az ukránok vesztésre állnak, és még az EU is jutalmazza a gecit. Hátha ez. Hátha. Tudott róla, eltussolta, megkínozta, megerőszakolta és megette, hiszen Orbán embere. Böjte az utolsó reményem. Hajrá román hatóságok! A gyerekek? Egyértelműen jobb lenne nekik az utcán, vagy a román nevelő intézetekben, mint a fideszes árvaházakban.

    Én Böjte atyát akkor is egy szent embernek tartanám, ha ő maga erőszakolt volna meg több tucat gyereket és a vérüket is megitta volna. Nehogy már ez a lúzer libsi banda itt röhögjön Doktor Miniszterelnök Úron és a keresztényerkölcsű nemzeti oldalon. Lófaszt nektek Böjte atyát. Az igazi megerőszakolás a buzifelvonuláson zajlik, meg a nyugati óvodákban, ahol szakállas nénik operálják át a kölyköket meseolvasás ürügyén. A Böjte-gyerekek amúgy le vannak szarva, a többségük román cigány.

    (Használati útmutató: A poszt akkor se Böjte Csabáról, ill. a jelenlegi ügyről szól, ha most erről fogtok itt kommentelni ostoba és unalmas szarokat, bizonygatván vagy ezt, vagy azt.)

    FAM

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Új hozzászólás Aktív témák