Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DewiL

    senior tag

    Hi
    Van egy Revoltec Chromus 450Wos tápom
    a jelenség amit produkál:
    ha kikpacsolom a gépet folyamatosan ujtra bekapcsolja magát de 3-4 kikpacs után már nem kapcsol vissza (de nem mindig) általában a hátsó fökapcsolóval kapcsolom ki a gépet de viszont ha másnap be szeretném kapcsolni a gépet (persze miután a főkapcsolót felkapcsoltam) megsem nyikkan a gép (az alaplapi ledek világítanak) de nem indul el
    ha sűrűn próbálkozok bekapcsolni (kb 30mp) akkor már felpörögnek a ventik a fények is felvillannak :) de ez kb 1mp-ig tart utána leáll majd megint felpörög/villan minden 1mp-ig ekkor kikapcsolom és várok.... aztán egyszercsak jó lesz
    mivel meguntam a villódzást ezért a főkapcsoló benyomása után várok 10percet és akkor elsőre indul de azért egy kicsit idegesítő...
    az én tippem az hogy valamelyik kondi mehetett tönkre a tápban (nem szedtem még szét)
    jah és gari nincs már rá
    5letek :F lehet javítani?
    jah még valami.. ahol most lakom ott már nincs a jelenség de az előző lakásban ha felkapcsoltam a a főkapcsolót a tápon és még a lakásban ment más számítógép (még akkor is ha készenlétben volt) lecspta a biztosítékot nah ezzel mit lehet kezdeni :F
    előre is köszi a segítséget :R

    "I am the beginning... the end. The one who is many. I am the Borg."

Új hozzászólás Aktív témák