Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    válasz cocka #118675 üzenetére

    Bírom amikor más mindig jobban tudja, hogy neked mi az életbevágó meg a halaszthatatlan és megfejti, hogy az indokaid nem azok.

    Én meg azt bírom, amikor valaki vitakultúrája kimerül abban, hogy a másik hülyeséget mond és kész és bármi érv nélkül lebegteti a saját nagy semmijét. Mert azt még mindig nem sikerült mondania senkinek, hogy akinek van havi 1 GB mobilnetje, annak mi a bánatos úristen szüksége lenne wi-freere, amit akkor, amikor szüksége lenne rá, vagy elér, vagy nem.

    A wi-free minden volt éppen, csak azonnali nem. A hellyel is gondok voltak, mint írtam csomó helyen nem is volt elérhető, tehát még nyomozzad is, hogy hol van ahhoz képest, ahol éppen vagy. És ha sehol, akkor így jártál. Vagy ha kijössz a vételkörzetéből, akkor is. A bármikorral is vitatkoznék, csomószor úgy viselkedett, mintha nem is létezne vagy felcsatlakoztál egyhez és ledobott.

    Ha ez ennyire kibebajó dolog volt, akkor miért is megy a sírás utána? :U

    [ Szerkesztve ]

  • asdf_

    veterán

    válasz cof #118671 üzenetére

    De könyörgöm 2022 van amikor a leggagyibb applikáció is már 50 MB,

    Igen, és? Tudom, megint nem magamból kell extrapolálnom a teljes lakosságot, de 10+ éves okostelefonos karrierem során egyetlen helyzetet tudok felidézni, amikor nekem egy appot, ott, rögtön és azonnal le "kellett" töltenem mobilnetről, amikor előttem volt egy demó fotónyomtató benne a fotópapír és ingyenbe ki lehetett próbálni, hogy milyet nyomdáz, én meg ki akartam próbálni. Más csak úgy megy az utcán és hopp, egyszercsak eszébe jut, hogy nekem kell egy app a telefonomra, amit azonnal le kell töltenem? Nem gondolnám.

    streaming szolgáltatásokról már nem is beszélek, ez mind kilőve, WiFree-n meg nem kellett az adatforgalommal foglalkozni, bármit csinálhattál a mobilodon mint otthon is teljesen ingyen.
    De hol akarsz wi-freen streamelni? Bemész egy panelház kapualjába és ott nekiállsz netflixezni vagy mi? Mert húzni ugye nem húzhatod magad után.

  • asdf_

    veterán

    válasz gregory91 #118713 üzenetére

    Ezt ugye te sem gondoltad? Honnan veszed hogy 10-100? Kalkuláld bele a bejövö üzenetek letöltését is, az meg nem feltétlen 100 kb....
    Imap? Csak headerek letöltése POP3-mal és csak azt a levelet töltöd le fullban mobilnetről amire ténylegesen és mobilneten lógva kíváncsi vagy? :U

    Akkor gondolom most is csak wapon lógsz a web helyett.Mert azért van különbség(és nem is kicsi).
    Nem, később írtam, havi 2+ GB a forgalmam elég tekintélyes mennyiségű online rádióval és navival és ha kell, emellé simán webezek is.

    Mivel nincs ingyen.....
    De mint írtam, nagyon nagyon nem egy ökör ára.

    Ha annyira validnak érzed amiket írsz próbáld ki a mobilodon - mobilnet nélkül - ezeket megoldani.
    Nem azt mondtam, hogy mobilnet nélkül kelll élni, hanem hogy azt nem látom magam előtt, amikor nemhogy néha (ezt sem), de hogy rendszeresen arra tudna szorulva lenni az ember, hogy Wi-Freere kényszerüljön, mert csak az tud számára internetet biztosítani egy adott helyzetben.

    És hogy nálam se akadjon be a lemez, részemről ezt lezártam.

Új hozzászólás Aktív témák