Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jenne

    senior tag

    Sziasztok! Segítsetek nekem.
    Tegnap, két hét várakozás után kint volt a Voda, lecserélte a modemet a legújabbra, és lecserélte a Horizon médiaboxot is. Ez utóbbi egy felvevős (külső HDD-vel rendelkező) box volt. Több gondom is van vele azonnal. Felvenni nem mindent lehet, az előzővel bármelyik csatornáról felvehettem. Asszony néz olyanokat, amiket felvenne este, de ezzel nem lehet mert a felhőben tárol és nem mindegyik előtt van ott az 'R' betű. Másik gondom ezzel a felvételes lehetőséggel, hogy ha nézek egy műsort és mondjuk már csak fél óra van vissza filmből, elindítom a felvételt de visszanézéskor az egészet az elejéről indítja, nem csak azt veszi fel amikortól elindítottam a felvételt. Nagyon úgy néz ki, hogy ma vissza is viszem leadom és kérek egy Horizont újra.
    Harmadik: Mediacard is lett kérve a másik TV-hez. Régebben volt benne egy akkor még UPC-s kártya, aztán az le lett adva és oda is egy (nem felvevős) Horizon box lett kérve második eszköznek. Most ebben a TV-ben a voda által hozott kártya nem működik.
    Bocsi a sok kérdésért.

    A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Új hozzászólás Aktív témák